Old Spice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Dezodorok

Illatjegyek: lime, citromfű, citromos jegyek, szantálfa, zöld jegyek

gyula1971

2020. április 5.

Vettem egyet ebből. Az izzadásra nagyon jó, a célnak megfelel. Talán kicsit sok a hajtógáz benne,ezért elég sokat ki kell fújni,hogy a hatóanyagból is jusson a hónaljra. A citrom viszont kevéssé érzik ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 5.

Málni

2016. szeptember 16.

Fú, de kiakadtam ma. Direkt a stift mellé megvettem ezt a Citron sprayt, hogy együtt használjam őket. Ált. fekete felsőket hordok, a hónaljra kentem szépen a stiftből, majd pólóra fújtam ebből, és tiszta fehér lett az egész felsőm. grrrr. Ennél jobban nem utálok semmit, épp indulni akarok és ezzel szórakozzak, ráadásul csak vízzel jött ki, simán letörölni nem lehetett. Az illata rendben van, de az már nincs, h fehér lesz tőle a ruha. Árban meg drágább is mint a többi dezodor, azt hiszem maradok a már bevált Axe-nál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

a12smuk

2016. augusztus 29.

Stiftet vettem belőle,nagyon kellemes illata van, simán uni:-)
Semmi izzadás még nap végén sem, bátran ajánlom mindenkinek!!!Remélem azért nem leszek tőle olyan,mint a reklámban szereplő pasi:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Stiftet vettem belőle,nagyon kellemes illata van, simán uni:-)

eszternemeth96

2016. április 16.

Hajlamos vagyok az izzadásra, ezért nyárra mindig Old Spice dezodort veszek. Nagyon megtetszett ennek az új dezodornak a friss, nagyon enyhe, nem túl férfias illata, gondoltam, egy próbát megér. Reggel befújtam, a nap végére semmi izzadás vagy kellemetlen szag, pedig nagyon meleg volt. Nekem nagyon tetszik, jobb, mint az eddigi összes Old Spice, amit próbáltam!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance