Olimp Labs

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lumen, Módosítva: 2017. május 24.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szépségvitaminok

3 speciális formulából álló étrend-kiegészítő. Összetevői a bőr barnulásáért felelős pigmenteket termelnek. Napozás és szoláriumozás mellett mélyíti és tartóssá teszi a barnulást. Az antioxidánsok védik a bőrt és a szemeket a káros UV-sugárzástól.

• Barnulást elősegítő hatóanyagok: béta-karotin, astaxantin, likopin, lutein, L-tirozin.
  • Bőrvédő antioxidánsok: zöld tea kivonat, aszkorbinsav, E-vitamin, cink, mangán, réz, szelén, L-cisztin.
  • Hidratáló anyag: hialuronsav.

wildrose

2020. szeptember 7.

Mindig vágytam a szép napsütötte barnaságra, de meglehetősen fehér a bőröm, és szinte mindig megpirul a napon, bármilyen fényvédőt használok is. Többféle napozóvitaminnal próbálkoztam már, ebből két dobozzal szedtem végig. Csokibarna ugyan ezzel sem lettem, inkább pirosas, mint mindig, de le nem égtem, és már ez is valami.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Molly88

2020. április 21.

Imádom! Heti egyszer szolizom 12 percet,sokkal barnabb vagyok es nem kopik a színem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Maze

2019. június 16.

1 hónapja szedem, imádom! Alapból nagyon fehér a bőröm már nem járok szoliba és elég messzire megyünk nyaralni idén, így belülről is szerettem volna a bőrömnek valami pluszt. A bőröm egyébként naphoz szokott, régen sokat jártam szoliba, de mivel nagyon káros ezért teljesen felhagytam vele. Rengeteg anyajegyem van, de szeretek napozni, szeretem ha szép barna vagyok. Elkezdtem szedni a vitamint, már előtte is láttam hogy az iszonyú fehér "hulla" színem megszűnt és szép egészséges bőrszín vette át a helyét, és amikor jött a jó idő kifeküdtem napozni (naptej nélkül) semmit nem kentem a bőrömre és egész nap kint voltam a napon, egy picit megpirultam viszont szép egyenletesen kezdtem barnulni. Szóval a lényeg, hogy ez szuper készítmény de 100%-os védettségre ne számítsatok (egy kapszula azt amúgy sem oldja meg) érdemes mellé mindenképp naptejet használni. Egyébként is pokolian erős a nap manapság..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

lovecreams

2018. augusztus 14.

Én nagyon fehérke vagyok, nehezen barnulok, ha szeretnék is, tuti, hogy abból leégés lesz. Nem jártam mellette szoláriumba, de azért voltam napon sokat. Egy dobozzal rendeltem belőle, bár azt láttam, hogy a kezdő "szett" minimum két doboz.Rendeltetésszerűen kezdtem el szedni, ami kb. 2 hétig tudott működni, mert közbejött egy durva felsőlégúti betegség + fogorvosi beavatkozás, így az antibiotikumok mellett nem nagyon mertem használni. 2 hét alatt annyi változást tapasztaltam, hogy egyszer sem égtem le (picit sem), illetve hogy a hátamon max. 1-2 kisebb pattanás jelent meg, mert egyébként nyáron rengeteg szokott lenni. Szóval én barnítást nem vettem észre, és szerintem ha tovább szedem, akkor sem barnított volna önmagában. Arra viszont tökéletes volt, hogy a fehérségem ellenére se égjek le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

lakadri

2018. július 23.

Még csak két hete használom, de már látszik, hogy egy árnyalattal barnább vagyok. Pedig eddig nem sokat voltam napon. Meg is lepődtem, hogy ennyi idő után lett eredménye. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Nitus90

2018. július 22.

IMÁDOM! :) időről-időre előveszem és vagy egy "kúrát" csinálok vele (mondjuk ősszel, hogy ne tovább megmaradjon a nyári barnaság), vagy csak hébe-hóba bekapok 1-1 hogy legyen egy színem. Szuper kis "szépségvitamin" és még a látásomra is jó hatással van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

macsek79

2017. december 5.

3 hónapot (máj.-júl.) szedtem. Imádok napozni, de nem égtem le, nem hámlottam (persze krémeket is használtam), szebben barnultam és tartósan, mert még most is barna vagyok, pedig gyakran radírozom és nem szolizom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.