Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100% natúr, finomítatlan kakóvaj.

Három kiszerelésben kapható: 25 ml, 50 ml, 100 ml

Szilviblue

2019. január 24.

Nekem jobban bevált száraz bőrömre mint a sheavaj. Az illata pedig mindent használattal kapcsolatos maceráért kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

annabanana

2018. május 15.

Kiárusításon vettem a legnagyobbat (100 ml), hát így nagyon megérte. Nehéz kenni, mert kemény, először én kikaparok belőle, aztán már a kezemben felolvad - de csak ennyi negatívuma van. Hát az illata meg valami mesebeli csoki! Nem az a mű, bántó csokoládét utánozni próbáló szag, amit olcsó kozmetikumokba tesznek, hanem az igazi finom csokis illat! Igyekszem natúr termékeket használni, és egyre inkább azt érzem, hogy az egyszerűbb dolgok a nagyszerűbbek :D És ráadásul 6 faktoros UV védő hatása is van, ami nem sok ugyan de egy kreol bőrnek, mint az enyém elég :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

jna

2017. június 4.

Én gyertya fölé tartom a tégelyt, így másodpercek alatt kenhető állagú lesz a vaj teteje.
Amúgy imádom, arcra és testre is. Az illatát pedig évek óta nem tudom megunni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Amúgy imádom, arcra és testre is. Az illatát pedig évek óta nem tudom megunni.

EgeresiLilla

2016. december 29.

Nekem nagyon bevált, a száraz arcbőröm nagyon szép lesz tőle. Melegvízbe beleteszem, pár perc után könnyen használható. Durván csoki illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Chidori

2015. december 8.

Egy kis 25 ml-es tégellyel vettem. Az illata mindenképpen csokis, nagyon finom-finom-finom. Viszont a korábban leirtakkal szemben nekem nem egy átütős krém, én csak akkor választom ezt a sheavaj helyett ha nem akarom hogy füstös-szotyis legyen az illatom, mint a sheavajnál :) Szóval aki szeretné, próbálja ki, de azért szerintem nem csodaszer

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

Okapi

2015. november 9.

Finom, természetes illata van és éppoly kemény az állaga, mint bármelyik kakaóvajnak. Csak nyáron jó, már kicsit hűvösebb időben is szinte használhatatlan, de ez a kakaóvaj sajátossága, nem lenne fair, ezért pontot levonni. Ha nem erős a nap, jó lehet napozókrémnek, de ezzel mindenki vigyázzon. Erős sugárzás esetén, illetve huzamosabb napon tartózkodáskor, ez már sajnos nem véd eléggé, még akkor se, ha gyakran bekenjük vele magunkat. Gyengébb nap esetén is rendszeresen újra kell kenni, főleg érzékeny bőr esetén. Nyáron 10 pontos, az év hátralévő részében a "NYÁR" dobozban pihen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Vörösbegy

2015. október 1.

borotválkozás után használtam testápolásra. kenés után puhább a bőröm, de hosszú távon nem tapasztaltam semmi különöset. más vajakhoz vagy olajakhoz képest sem tapasztaltam, hogy más lenne a hatása. viszont finom az illata. valószínűleg bármelyik más és akár olcsóbb márka kakaóvaja is ugyan ezt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Linda0222

2015. március 27.

A legkisebb kiszerelésben vettem meg a jó illata miatt. Nem szeretem enni a csokit,de ennek kifejezetten megtetszett az illata. Elsőre meglepődtem, milyen kemény és nehezen kenhető. De a hidratálása nagyon jó. Simán veri a méreg drága krémaket. Ja és a legjobb, hogy 100 % természetes. 😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Effendigirl

2015. március 5.

Nekem is teljesen jól bevált, arcra és az ajkakra szoktam használni. Egy kis mennyiséget teáskanálra kiszedek a tartóból, és láng felett megolvasztom, nekem eddig ez a leggyorsabb módszer:) Igazán pihe-puhává teszi az arcbőrömet, jó érzés utána simogatni:) Az állagára még egy másik megoldást is olvastam: Gőz fölött(ahogy a csokit szoktuk megolvasztani, tehát kis fazék víz fölé tálka, bele a kakaóvaj) megolvasztjuk, és illó-vagy valamilyen egyéb olajat keverünk bele, és így elvileg már kenhetőbb állaga lesz, nem csak addig, amíg meleg. Még nem próbáltam ki ezt a módszert, még, de szerintem hamar ki fogom:) Bár nem hiszem, hogy a vízhiányos arcnak sok olajra lenne szüksége, de ki fogom kísérletezni; jó lenne egy bevált natúr hidratáló arckrém.

Ki is próbáltam: levendula illóolajjal valamivel puhább lett, de így is elég darabos, de, gondolom, ezt nyáron a meleg megoldja.
Jó lett volna, ha rózsavízzel elegyedik, de hát nyilván nem örült egymásnak az olajos kakaóvaj és a vizes fázis. Ami a legjobb keverék lett: a hidratáló arckrémemmel kevertem össze (deja vu bio hidratáló arckrém) és úgy az állaga is közel van a megfelelőhöz, és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

franyoh

2015. február 2.

Pici 25 ml-es tégelyt kértem. Sajnos arra nem számítottam, hogy nem fogom tudni kivenni a tégelyből :) talán a tömbös változat jobb lenne....
Amúgy teljesen jól megoldottam a kivétel problémáját :) Bedobtam a mikróba és 1 perc után kaptam egy csodálatosan kenhető, szinte folyós állagú kakaóvajat, melyet a száraz kezemre kentem és csodákat tett vele. Szinte szomjazta a kezem :) illata elragadó, nagyon szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter