Olivia

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2020. február 13.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Az ajakbalzsamban található szilvamagolaj és barackmagolaj hideg sajtolással készül és az organikus shea vaj tartalommal együttesen hidratálttá, puhává és rendkívül bársonyossá teszik az ajkakat. A receptúra különlegessége, hogy a benne található hialuronsav extra hatóanyagainak köszönhetően gondoskodik a teltebb hatású ajkakról. Vonzóan teltté varázsolja az ajkakat, és szájfény hatású eredményt nyújt használóinak. A benne található Karnauba viasz finom réteget képez az ajkakon, így erősíti azokat az időjárás viszontagságaival szemben."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Katalina01

2020. június 15.

Ajándékba kerestem papírdobozos ajakápolót, lehetőleg nem tolakodó illattal/ízzel. Találtam is, az Olivia termékek közül már többet próbáltam, szerettem (pl. körömvirágos szappan), ezért választottam egy Q10-es, szilvamagolajos ajakápolót. Az első vásárlás sajnos nem vált be, mert a tégely beragadt és első használatnál nem lehetett kinyomni belőle a terméket. Visszavittem a márkaboltba, és nagyon korrektek voltak, szó nélkül cserélték. Viszont a cseretermék sem volt használható, ezúttal más miatt, ez ajándékba elég kínos :) Most az volt a gond, h a balzsam olyan kemény, h nem lehetett felvinni az ajakra. Ha az ujjunkkal kikaparjuk, és felolvasztjuk (ha-ha), akkor otthoni használatra ok lehet, de stiftes verziót azért vesz az ember, h kézzel ne kelljen belenyúlni. Továbbá felvitel után darabos, soha nem szívódik be, rúzsozni nem lehet rá, ehhez képest 1.800 Ft. H pozitívumot is mondjak, finom marcipánillatú, és az összetevői szépek, a dizájnról nem is beszélve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate