Olivia

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2020. február 13.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Az ajakbalzsamban található egzotikus maracuja és mangó gyümölcsök magjából hideg sajtolással készült olajak és az organikus shea vaj tartalom hidratálttá, puhává és rendkívül bársonyossá teszi az ajkakat. A receptúra különlegessége, hogy a benne található hialuronsav extra hatóanyagainak köszönhetően gondoskodik a teltebb hatású ajkakról. Természetes árnyalatúvá varázsolja az ajkakat, és szájfény hatású eredményt nyújt használóinak. A benne található Karnauba viasz finom réteget képez az ajkakon, így erősíti azokat az időjárás viszontagságaival szemben."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

annabanana

2021. április 20.

Kezdem a pozitívakkal, mert az Olivia nagy nagy kedvencem! Szerintem tényleg nagyon tápláló, ápoló, gyorsan beszívódik, az illata pedig csodálatos! A kiszerelése pedig az első olyan környezetbarát megoldás, ami lehetővé teszi, hogy ne kelljen belenyúljak egy tégelybe és ezzel egy csomó bacit vigyek fel a számra vagy állandóan kezet kelljen mosnom, ha használni akarom. A rossz oldala, hogy nagyon nehéz kinyomni a terméket a tubusból és picit darabos is amint felkenem, de nagyon gyorsan elolvad, csak vigyázni kell, ne peregjen le, mielőtt megolvadna. Remélem még egy picit módosítanak ezen a kiszerelésen, mert biztos újra fogom venni, mert tényleg igazán környezetbarát tubusos ajakápolót én még nem találtam, ráadásul hazai!

UPDATE: Annyira nehezen használható volt a vége, hogy nem szívesen nyúltam utána, nem is vettem újra. Muszáj lesz javítani a kiszerelésén, hiába szerettem volna szeretni, nagyon nehezen tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate