Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes búzacsíra olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék. Rendkívül értékes olaj, mely jelentős mértékben hozzájárulhat az egészséged megőrzéséhez.  Magas E-vitamin tartalmának köszönhetően lassítja a bőr öregedését, táplálja és segíti a sejtek megújulását, hatására a bőr rugalmas és káprázatosan sima lesz. Nehezebb textúrájú és erős illatú olaj, sötétnarancs színnel.

Kiszerelés: 100 ml

justagirl

2016. július 19.

Nagyon szeretem ezt az olajat, gyorsan beszívódik és az illata sem annyira vészes, mint a többi sorstársának. Hátránya, hogy gyorsan romlik (talán félév, de rá van írva), érdemes rá odafigyelni, és nem pihentetni hosszú heteket a szekrényben. Habár száraz a bőröm a mindennapos hidratálókrémektől gyakran pattanásos leszek, ettől is talán egy kicsit jobban, de nem olyan vészes, mint egy egy Nivea krém esetében. Bátran ajánlom! És külön plusz pont a szememben, h természetes. Nem vagyok bio örült, de azért, na :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Emolliensek: Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil