Olivia

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boree, Módosítva: 2020. július 9.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Új generációs és környezetbarát szilárd sampon a csalán, borsmenta-, és teafa olaj erejével. Dús habzásával és bőrbarát összetevőivel hatásosan tisztítja és szabályozza a fejbőr faggyútermelését, így segít felfrissíteni a zsíros hajat. A kókuszból származó bőrbarát tenzid puhává és fényessé teszi, a növényi keratin hidratálja, védi és regenerálja a töredezett hajszálakat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ilus

2021. augusztus 27.

Nagyon kellemes az illata és tényleg frissítő plusz jól is habzik (bár ezzel is mint minden szilárd samponnal nekem kétszer kell hajat mosni) viszont elképesztő hamar szétesik. Sajnos kb 6-7 mosás után elkezdenek leperegni róla azok a kis zöld darabkák és a 10. mosásra gyakorlatilag az egész szétmállott és atomjaira esett. Ez azért rossz mert nem elfogy a termék hanem szétesik és lemegy a lefolyón :( pedig természetesen szárazon tartom a hajmosások között és mikor használom akkor sem áztatom a zuhanyban. Szóval így sajnos nem annyira éri meg az árát. A három csillagot is kicsit túlzásnak érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

jaykata

2021. június 14.

Nekem ez tényleg egy valódi csodaszer!
Műanyagmentes csomagolás kis vászonzsákkal, könnyű használat, nem oldódik túl gyorsan, így nehéz a túladagolása is.
Ma használtam kb 6. alkalommal a sampont, és mindig ámulok azon, hogy mennyire jó. Hajmosás után mindig egy órás mizéria volt, mire ki tudtam fésülni a hajam, 2 féle fésüléskönnyítő és hajvégápoló olaj kellett hozzá. Ezzel a samponnal a 3. hajmosás után már nem kellett egyik sem, simán ki tudtam fésülni! Azóta sem használom ezeket a termékeket. Sőt, a könnyen sárguló szőkére festett hajam egyáltalán nem sárgul tőle, és a zsírosodáson is segített valamennyit.
Ha negatívumot akarnék mondani, akkor az az illata lenne, én szeretem az édes, virágos illatú samponokat, ennek pedig nagyon erőteljes gyógynövény illata van, de szerencsére nem marad meg a hajon. Illetve a megszokottnál kevésbé habzik... ez nem gond, csak nekem szokatlan. :)
Plusz infó, hogy Eco-Z Szilárd balzsam - selymes tincsek hajkondícionáló tömbbel használom együtt, szintén zseniális. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Nekem ez tényleg egy valódi csodaszer!

hdori23

2021. május 14.

Nagy mumus nálam a jó sampon megtalálása ha sikerül találnom végre akkor azt biztos kivonják rövid időn belül. Mindig is szenvedtem a gyorsan zsírosodó hajammal, amit megnehezített hogy az elmúlt 2 évben igyekeztem természetesebb összetevőjű termékeket vásárolni. Egyedül képtelen lennék készíteni otthon sampont így mindenképpen magyar terméket kerestem olyan öszetevőkkel ami serkenti a hajnövekedést és zsíros fejbőrre való. A barátnőm megelőzött és megvette nekem ezt a szilárd sampont amit első használat óta imádok. A hajmosást nem tudom vele kitolni mert annyira puha a hajam állandóan késztetést érzek hogy megfogjam :D - ezért ugyanugy zsírosodik. Kedvenc Kallos hajpakolással együtt használom nekem nagyon bevált eddig a két termék együtt.

A termék jól habzik, szép összetevők, sokáig elég a kellemetlen illatát én egy almaecetes öblítéssel kompenzálom. Mindenképpen újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Holdsarlo

2021. március 22.

Habár egész jól tisztít, nem sokkal tudtam kihúzni vele a hajmosást sajnos. Úgy ahogy szebbnek tűnik tőle a hajam. Elsőre nem habzik fel, számomra mindenképp szükséges még egy mosás, utána már jól habosodik.
Amit nagyon sajnálok, hogy könnyen törik, és így nagyon gyorsan fogy, ráadásul nehezebb is használni a kicsi darabkákat. Nem tudom más járt-e így, lehet a nagyon óvatos bánásmód erre a megoldás.
Én balzsamként Origi "Shine" sparyt használom mindig, így a kettővel együtt puha a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

boree

2021. január 28.

Egyszerűen borzalmas. Amit amúgy nagyon sajnálok, mert jó lett volna valami alternatíva a szappan mellé, aminek nem kell plusz öblítés.
Nekem pont ugyan annyira rossz, mint egy egyszerű SLS-es sampon. Mosás után húzza a fejbőröm, néhány nap után elkezdek viszketni, korpásodik a fejem. Mosás után a hajamnak fura matt tapintása van, ez napokkal később javul valamit, de emiatt, az amúgy sosem gubancolódó egyenes hajam, kifésülhetetlen.
A ráadás pedig a borzalmas szaga, nem tudom másnak nevezni, nagyon erős szúrós szaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

vercsa01

2021. január 2.

Egyszerűen szuper. Egy hónapja használom 5-6 naponta, és teljesen átváltoztatta a fejbőrömet. Ezelőtt muszáj voltam 3 nap után összefogni a hajamat, olyan zsíros és viszketős volt, de most az ötödik napon is simán kiengedhetem. Az már hab a tortán, hogy CG-barát és műanyagmentes. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT