Olivia

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boree, Módosítva: 2020. július 9.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Új generációs és környezetbarát szilárd sampon a csalán, borsmenta-, és teafa olaj erejével. Dús habzásával és bőrbarát összetevőivel hatásosan tisztítja és szabályozza a fejbőr faggyútermelését, így segít felfrissíteni a zsíros hajat. A kókuszból származó bőrbarát tenzid puhává és fényessé teszi, a növényi keratin hidratálja, védi és regenerálja a töredezett hajszálakat

Holdsarlo

2021. március 22.

Habár egész jól tisztít, nem sokkal tudtam kihúzni vele a hajmosást sajnos. Úgy ahogy szebbnek tűnik tőle a hajam. Elsőre nem habzik fel, számomra mindenképp szükséges még egy mosás, utána már jól habosodik.
Amit nagyon sajnálok, hogy könnyen törik, és így nagyon gyorsan fogy, ráadásul nehezebb is használni a kicsi darabkákat. Nem tudom más járt-e így, lehet a nagyon óvatos bánásmód erre a megoldás.
Én balzsamként Origi "Shine" sparyt használom mindig, így a kettővel együtt puha a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

boree

2021. január 28.

Egyszerűen borzalmas. Amit amúgy nagyon sajnálok, mert jó lett volna valami alternatíva a szappan mellé, aminek nem kell plusz öblítés.
Nekem pont ugyan annyira rossz, mint egy egyszerű SLS-es sampon. Mosás után húzza a fejbőröm, néhány nap után elkezdek viszketni, korpásodik a fejem. Mosás után a hajamnak fura matt tapintása van, ez napokkal később javul valamit, de emiatt, az amúgy sosem gubancolódó egyenes hajam, kifésülhetetlen.
A ráadás pedig a borzalmas szaga, nem tudom másnak nevezni, nagyon erős szúrós szaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

vercsa01

2021. január 2.

Egyszerűen szuper. Egy hónapja használom 5-6 naponta, és teljesen átváltoztatta a fejbőrömet. Ezelőtt muszáj voltam 3 nap után összefogni a hajamat, olyan zsíros és viszketős volt, de most az ötödik napon is simán kiengedhetem. Az már hab a tortán, hogy CG-barát és műanyagmentes. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT