Olivia Garden

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

• üreges, ezért meggyorsítja a szárítást
  • antisztatikus funkció
  • segíti a kívánt forma véglegesítését

albertinablogg

2019. március 13.

Erre nincsenek szavak! Zseniális hajkefe, annyira könnyű vele a szárítás, hogy hihetetlen! Mivel mindig inkább a sminkelés híve voltam és a hajamra kevés időt és igényt fordítottam, sajnos meg is látszik rajta. Most a hajápolás hónapja van nekem, így mindent beszerzek (néha nagy mellényúlásokkal), hogy a hajam szépséges, selymes csillogású és ápolt legyen ismét. Mivel eddig úgy szárítottam, hogy puff neki minél gyorsabban, most nem sajnálva pénzt és energiát, magamnak mosom, ápolom és szárítom. Lehet, hogy drága körkefe, de nagyon szép hullámokat lehet szárítani vele és mivel extrahosszú, természetes derékig érő hajam van, a legszélesebbet választottam. A kerámia henger nagyon jól átmelegszik, így a haj két irányból kapja a hőt (legkisebb fokozaton, langyos levegővel szárítom). Meg fogom venni az eggyel kisebbet is! Megéri, két szalonban mosás és szárításból visszajön az ára. Nagyon szépen siklanak a sörték között a tincsek. 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.