Olivia

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2021. február 1.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A fürdőpralinéval „édesített” fürdő után bőröd lágy, kellemes tapintású és elbűvölően illatos lesz. A fürdőpraliné különleges ápoló hatása mögött az igen értékes shea-vaj rejlik, mely gazdag zsírsav- és A, E, F vitamin tartalma révén kiváló bőrápoló. A bőrbe felszívódva, hosszan-tartó hidratáló hatást fejt ki, illetve serkenti a bőr öngyógyító képességét. A praliné további összetevője, a rózsageránium vagy más néven rózsamuskátli egy rózsára emlékeztető lágy illatú illóolaj, mely nyugtatja és frissíti az elmét és a testet."

Pajzs

2021. február 28.

Lassan oldódó, bőrpuhító hatású fürdőpraliné. Két részletben használtam fel, bőven elég volt így is. A vizet nem, de a kádat megszínezte, tehát rendesen súrolnom kellett utána, de ezt megbocsátom az illatának, mert az fenséges. Fürdés közben oliviás geránium illóolajat párologtattam, nagyon finom, illatos pára keletkezett a fürdőszobában a kettő kombinációjától. Kicsit zsírosabb utóérzetetű, de zuhanyzás után csak a puhaság maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil
Színezékek: Carmine / CI 75470