Olivia

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RonjaR, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre ajánlott, természetes, könnyed krémdezodor. Szagsemlegesítő- és megkötő hatóanyagokkal - mint a cink ricinoleát, trietil citrát és szódabikarbóna - véd a kellemetlen izzadságszagtól. Levendula és teafa illóolajai üde és friss illatot biztosítanak egész nap. A keményítő, a fehér agyag és a szódabikarbóna, vízmegkötő hatásuk révén, a természetes izzadással járó verejtékezést egészséges mértékben kordában tartják. Klasszikus krémdezodorjainkhoz képest csökkentett szódabikarbónával készült, az érzékenyebb bőr védelmében. Domináns levendula illata miatt, nőknek és férfiaknak is ideális választás.

RonjaR

2019. december 8.

Nyár óta használom, nagyon szeretem. Először a kisebb méretűt vettem meg kipróbálásra, és bár kellett pár nap, hogy hozzászokjon a bőröm, megérte türelmesnek lennem. (A gerániumos változattal felváltva használtam, és bár azt is kedvelem, az eleinte néha kicsit irritálta a bőröm. Ez szerintem valóban sokkal kíméletesebb.)
A kis kiszerelés sokáig elég volt, azóta pedig már beszereztem a normál adagot, és az is nagyon lassan fogy. Az illata viszonylag semleges, ráadásul könnyen elillan, ami kifejezetten előnyös, ha valaki illatosított testápolót vagy parfümöt használna mellé.
Az egyetlen hátulütője, hogy a fehér felsők belseje néha kicsit besárgul a nap végére, bár ez más dezodorokkal is előfordul... Viszont könnyű kimosni a foltokat, az összetevők pedig gyönyörűek, úgyhogy összességében megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Kaolin 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.