Olivia

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A különleges hajápoló olajkeverék természetes megoldást jelent a száraz, fakó és fénytelen haj kezelésében. Az édeskés illatú hajápoló szérum természetes ragyogást és selymes puhaságot biztosít a hajnak, miközben táplálja és helyreállítja a sérült, töredezett hajszerkezetet. Főbb alapanyagai a regeneráló, könnyen felszívódó kukui dió olaj, az illatos Monoi de Tahiti olaj, és a tápláló, kondicionáló, hajvégápoló brokkoli magolaj.

Ár: 1700 Ft , Eladó: Andrea2511
Állapot: 3-szor próbált, Helyszín: Budapest, Kiskunhalas, fizetés: Személyes átvétel vagy posta (előre utalással)
Andrea2511

2019. szeptember 28.

3 cseppet tettem a nedves hajamra szárítás előtt, de nagyon zsíros lett tőle, úgyhogy most egész nap zsíros hajjal fogok dolgozni, kellemetlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

molevi

2018. április 10.

Habár én csak tegnap próbáltam ki először hajmosás után , nedves hajamra vittem fel a hajtőnél kihagyva persze ne legyen zsíros összhatás az olajtól, de gyönyörüen kitudtam fésülni az amúgy gubancos , sűrű hajamat plusz amikor megszáradt , hihetetlenül puha lett a hajam meg selymes :) Nekem megéri így ha sokáig kitart, nem rendszeresen , de heti 1x 2x szerintem használni fogom . Az összetevői csodásak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol