Olivia

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A különleges hajápoló olajkeverék természetes megoldást jelent a száraz, fakó és fénytelen haj kezelésében. Az édeskés illatú hajápoló szérum természetes ragyogást és selymes puhaságot biztosít a hajnak, miközben táplálja és helyreállítja a sérült, töredezett hajszerkezetet. Főbb alapanyagai a regeneráló, könnyen felszívódó kukui dió olaj, az illatos Monoi de Tahiti olaj, és a tápláló, kondicionáló, hajvégápoló brokkoli magolaj.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Liara0826

2020. november 30.

Már egy jó ideje átváltottam szilikonmentes termékekre, ez alól csak az olaj volt kivétel. Abból nem találtam olyat (pedig próbáltam párat) ami táplál és nem ragasztja össze a hajszálaimat és lesz tőle olyan mintha egy hete nem mostam volna hajat.
Nekem az olaj a hajápolás utolsó lépése, én azt mindig már a frissen mosott, száraz hajra teszem. Féltem, hogy ez a natúr olaj is olyan lesz, de annyira jó összetevői vannak, amikről sokat olvastam és muszáj volt kipróbálnom.
A nagy bevezető után a lényeg: nekem bevált! 1 maximum 2 cseppet csepegtetek a tenyerembe, jól szétkenem még ott, majd úgy, óvatos tapogató, simogató mozdulatokkal viszem fel, ahogy a fodrászok is szokták. Nekem így nem nehezíti el, sőt tényleg nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. (Ehhez azért szerintem az is kell, hogy a többi hajápolási termékemmel is nagyon meg vagyok elégedve)
Aki szeretne szilikonmentes termékeket használni annak ajánlom, hogy próbálja ki, szerintem tényleg táplál, de keveset kell belőle használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

LadyBianka

2020. március 4.

3 hete vettem, mivel a téli hideg megviselte a hajam. Nagyon sűrű olaj, melynek illata fáradt olajra hasonlít, mintsem az ígért édeskés illat. A hajszálaimat elnehezítette, bár ehhez lehet az is hozzájárul, hogy a márka (ROZMARING SAMPON) szappan-samponjával kezdtem el mosnia a hajam, így a kettő soknak bizonyulhatott a jóból, tekintve, hogy a szappan-sampon is kellően ráül a hajra. Mindkettőt elhagyom, az olajat elhasználom pakolásként. Beszámolok erről a hatásáról is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Andrea2511

2019. szeptember 28.

3 cseppet tettem a nedves hajamra szárítás előtt, de nagyon zsíros lett tőle, úgyhogy most egész nap zsíros hajjal fogok dolgozni, kellemetlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

molevi

2018. április 10.

Habár én csak tegnap próbáltam ki először hajmosás után , nedves hajamra vittem fel a hajtőnél kihagyva persze ne legyen zsíros összhatás az olajtól, de gyönyörüen kitudtam fésülni az amúgy gubancos , sűrű hajamat plusz amikor megszáradt , hihetetlenül puha lett a hajam meg selymes :) Nekem megéri így ha sokáig kitart, nem rendszeresen , de heti 1x 2x szerintem használni fogom . Az összetevői csodásak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol