Olivia

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vdev92, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Töltsd meg a bőrödet élettel, mintha csak csokoládéba harapnál! A fürdőcsokoládé alapját képező kakaóvaj igen gazdag különböző telítetlen zsírsavakban, vitaminokban és kitűnő antioxidáns forrás, mely csökkenti a bőröd kiszáradását és javítja annak rugalmasságát. A levendulaolaj pedig leginkább gyulladáscsökkentő, nyutató, illetve stressz-oldó hatása miatt teszi élménnyé a fürdőzést, különösen lefekvés előtt."

derienart

2019. március 15.

Egyszerűen imádom. Állagra tökéletes, szépen felolvad fürdés közben. 2-3 kocka is olyan intenzív hatást kelt, mintha egy levendulamezőben feküdnék. A hidratáló és relaxáló hatása is nagyon jó. A kivitelezés irtó guszta. Mikor megvettem és letettem az asztalra párom bevitte a fürdőbe, hogy ez ne legyen itt mert mindjárt beleharap. :D Ami negatív, az az ára...szerintem borzasztóan drága. 1600 Ft. Ha 2-3 kockát tördelünk, akkor egy tábla 5-6 fürdésre elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

mykiki

2018. november 26.

Az illata kellemes, a bőrnek jó érzés. A fürdőkádat viszont nagyon sikálni kell utána, mert rajta marad a peremén ez a csúszós, ragacsos anyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Blackxentric

2016. szeptember 8.

Az illata nagyon kellemes és fürdés után érezhetően hidratáltabb volt a bőröm. Nekem tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Illatanyagok: Linalool