Olivia

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vdev92, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Töltsd meg a bőrödet élettel, mintha csak csokoládéba harapnál! A fürdőcsokoládé alapját képező kakaóvaj igen gazdag különböző telítetlen zsírsavakban, vitaminokban és kitűnő antioxidáns forrás, mely csökkenti a bőröd kiszáradását és javítja annak rugalmasságát. A levendulaolaj pedig leginkább gyulladáscsökkentő, nyutató, illetve stressz-oldó hatása miatt teszi élménnyé a fürdőzést, különösen lefekvés előtt."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

latiffah

2020. február 3.

Lehet hosszú lesz...
Én úgy kaptam. Karácsonyra, az mondjuk nem levendula, hanem narancsos de szerintem az illatban különböznek csak.
Elsőre kellemes a csomagolás. Megnyerő, egy ízlésesen talált csoki (csak bele ne harapj). Az illata pont elég. Nem vág a falhoz, kellemesen lágy. Letörtem két kockát. Forró víz enged, kocka bele. Eleinte leragadt a kád aljára, meg darabokban jött szét, mondom ebből mi lesz... Aztán szépen feloldódott. Test belemerül, illatot élvez, világ kikapcsol... Nagyjából 2 perc után éreztem a bőrömön, hogy valami fura. De mi fura? Nem más, mint a kakaóvaj. Ahogy kioldódott egyből a bőrre tapad, ott is marad, és teszi a dolgát. Hidratál. Személy szerint én nagy kakaóvaj rajongó vagyok. Ez a csoki valami csoda. Csak a sima vízben áztam. Egy rossz van, vagyis kettő. Az egyik mikor kihűl a víz és le kell engedni. A másik, hogy borzasztó nyomot hagy a kádon. Na de ez lényegtelen.
Kötelezővé tenném minden nőnek. Komolyan. Én idő, forró fürdő, csokival ami nem hízlal, hanem kényeztet. (a férjem meg hülyének néz, hogy miért simogatom és szagolgatom a kezem. De nem tudok betelni, hogy puha és illatos)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Lehet hosszú lesz...

derienart

2019. március 15.

Egyszerűen imádom. Állagra tökéletes, szépen felolvad fürdés közben. 2-3 kocka is olyan intenzív hatást kelt, mintha egy levendulamezőben feküdnék. A hidratáló és relaxáló hatása is nagyon jó. A kivitelezés irtó guszta. Mikor megvettem és letettem az asztalra párom bevitte a fürdőbe, hogy ez ne legyen itt mert mindjárt beleharap. :D Ami negatív, az az ára...szerintem borzasztóan drága. 1600 Ft. Ha 2-3 kockát tördelünk, akkor egy tábla 5-6 fürdésre elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

mykiki

2018. november 26.

Az illata kellemes, a bőrnek jó érzés. A fürdőkádat viszont nagyon sikálni kell utána, mert rajta marad a peremén ez a csúszós, ragacsos anyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Blackxentric

2016. szeptember 8.

Az illata nagyon kellemes és fürdés után érezhetően hidratáltabb volt a bőröm. Nekem tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Illatanyagok: Linalool