Olivia

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vdev92, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Töltsd meg a bőrödet élettel, mintha csak csokoládéba harapnál! A fürdőcsokoládé alapját képező kakaóvaj igen gazdag különböző telítetlen zsírsavakban, vitaminokban és kitűnő antioxidáns forrás, mely csökkenti a bőröd kiszáradását és javítja annak rugalmasságát. A narancsolaj hangulatjavító hatása miatt leginkább aktiváló és frissítő hatású fürdőzéshez ajánlott."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dcsiky

2021. március 10.

Nagyon finom illata van, és csodát tesz a bőrrel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Nagyon finom illata van, és csodát tesz a bőrrel.

CzFru

2020. február 16.

Nem szeretek a kádban ázni, zuhanyzok inkább. Ajándékba kaptam ezt a terméket, amit az előbbiek miatt lábfürdőre használgatok el, így sokáig tart. A lábfejemmel csodát művel minden alkalommal, pihe-puha utána a bőröm, így el tudom képzelni milyen jót tehet a teljes testtel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

karolinapoles

2017. november 11.

Aki imád fürdeni, és nem szereti a mesterséges allergén anyagokat, az ezt is szeretni fogja. Az illata csodás. Az oldódása érdekes, de valahogy nem számít, mert olyan selymes, és ápolt utána a bőr. Én nagyon igényesnek találom az olivia termekeket, és szinte már csak innen vasarolok kozmetikumokat, mert azt vettem észre, hogy a természtes dolgok a legjobbak a bőrnek, hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Eugenol
Színezékek: Beta Carotene