Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Gyulladáscsökkentő és nyugtató hatású, esti stresszoldó fürdéshez kiváló. Tetején megszórva levendula-darabokkal.

Fürdőszív és fürdőrúd: magas kakaóvaj tartalma fürdéskor bársonyossá varázsolja a bőrt, ami után szükségtelenné válik a testápoló használata. A benne található illóolaj élménnyé teszi a fürdőzést és pozitívan befolyásolja a közérzetet. A fürdőrudak 3-4, a fürdőszívek egy alkalomra elegendőek.

Timicat

2018. január 5.

Ennek is nagyon finom levendula illata van. Nagyon szeretem, mert puha lesz tőle a bőröm, belemasszírozom fűrdés közben mert elég olajos a víz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

DianaS

2016. szeptember 11.

Szívecskés helyett virágmintásat kaptam. :/ :D Könnyen hozzá lehet szokni, iszonyú kellemes érzés fürödni benne. Tényleg egy ilyen picike elég egy nagy kád forró vízbe, erőteljes illata van de mégsem annyira zavaró, talán hogy ha nagyon sokat ülünk benne. :) Mikor bele érkezik a vízbe el kezd pezsegni, ezt nem annyira lehet látni, hanem inkább ha megfogjuk akkor lehet érezni. Olyan vajas érzést hagy a bőrön, na meg a kádon, de szerintem ez nagyon kellemes tud lenni fürdés után, hidratáltnak érződik a bőr, + nagyon finom illatunk lesz tőle. Először próbáltam ki ilyet, szóval engem elvarázsolt, érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.