Olivia

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilaszilva, Módosítva: 2014. január 6.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1590 Ft

Vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag fürdőtejpor kecsketej tartalmának köszönhetően intenzíven hidratálja és ápolja a bőrödet, valamint nedvességmegkötő hatása miatt visszaadja annak rugalmasságát. A levendulaolaj és levendulaszirmok emellett nyugtató hatást biztosítanak a fürdőzéshez. Minden bőrtípusra ajánlott, különösen száraz bőrre.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Pajzs

2018. október 21.

Puha és selymes lesz tőle a bőröm fürdés után, nem is érzem feltétlenül szükségét a testápolónak. Hamar feloldódik, és kellemes, levendulás illatot párologtat. A levendula mellett a dobozban erősen lehetett érezni a kecsketej szagát, azt a vad szagot, ami akkor jellemzi a kecske tejét, amikor nyers zöldet kapnak enni az állatok. Engem ez egyáltalán nem zavart, természetközelibb az élmény. Egy sűrű szövésű, kis szitán átszitáltam, hogy ne legyen a vízben annyi levendulaszirom fürdésnél, mert hozzátapad a kádhoz meg a testemhez (ezeket egy zuhany persze megoldja), de így is maradt, ami mellettem lebegett a vízben. Azért illatos szórakozás elmorzsolni őket az ujjaim között, miközben fürdök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Timicat

2018. január 5.

Isteni illata van! Puha lesz tőle a bőröm, és szerintem a pszihére is hat, mintha Kleopátra lenne az ember :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Cintia04

2017. november 6.

Egy szó: IMÁDOM! Ezt is a napokban használtam el. Minden szemcséjét, szirmát imádtam! Tiszta levendula illat járta át az egész fürdőszobám ha ezt használtam nyugodt és ellazult lett mindenem. Nem szárított és jó hatással volt a bőrömre. Sok csillag ő tuti mindig lesz itthon.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

EgeresiLilla

2017. február 15.

Erős levendulaillatú, kellemes fürdőélmény. De nekem nem jött be az a rengeteg száraz levendula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

lapiskat

2015. szeptember 13.

Én csak lábáztatáshoz használom, úgy nagyon sokáig kitart. A levendula illat kellemesen érződik, a bőrömet jól hidratálja. Érdekes, hogy eleinte nem éreztem a tejport illatát, míg most, hogy lassan a doboz aljára érek, már nagyon kiérződik. Szerencsére vízben eloszlatva már egyáltalán nem zavaró. Már újra is vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

wadeper

2015. május 24.

Kellemes levendula illat, ideális fáradt estéken ellazuláshoz. A bőröm pedig nem szárad ki a fürdőtől, hanem hidratált, puha a fürdés után. Sokkal jobban szeretem, mint a fürdőgömböket és pralinékat, mert ez nem hagy olajos réteget sem a bőrömön, sem a kádban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

lilaszilva

2014. január 6.

Karácsonyi szerzemény :)
Egy kádnyi vízbe nagyjából egy kanálnyit ír a doboza (por állagú, a tetején sok-sok szárított levendula virággal). Nekem ez egy picit soknak tűnt, nagyon intenzív lett az illata, szóval egy fél kanál is elég belőle. Egyébként finom, nyugtató illatú fürdőszer. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

Karácsonyi szerzemény :)