Olivia

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Bőrbarát stiftes dezodor a kényelmes és hatékony természetes dezodorálásért.

Gyors felszívódású, caprilis olaj alapú dezodor, amely cink ricinoleát és trietil citrát hatóanyagainak köszönhetően erős dezodoráló, szagmegkötő és semlegesítő hatású. Egész napos védelem menta és teafa illattal.

Garantáltan parabén-, alumínium-, cinksó- illetve mindenféle kémiai vegyülettől mentes, 100%-ban természetes anyagokból összeállított.

kolesgolyo

2019. augusztus 10.

Szerettem volna szeretni, tényleg. De nem. ☹️ Nagyon megörültem a stiftes verziónak, de számomra pénzkidobás volt. 1 óra múlva mintha semmit nem használtam volna. Kár érte... :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

culinnan

2019. július 1.

Nagyon szeretem az Olivia márkát, minőségi termékeket gyártanak. De a dezodoraikon sajnos kifogtam.
Nagyon szerettem volna, hogy működjön, mert nagyon kellemes és (nem tudok rá jobb szót, mint) bársonyos az illata. Pedig mind a teafát mind a mentolt elég nyers és erős illatoknak ismertem meg. De valahogy nagyon szépen összehozta az Olivia és jól harmóniában vannak ennél a terméknél. De ennyivel sajnos ki is merül a jó véleményem róla.
Addig van kellemes illatom tőle, amíg felviszem a bőrömre. Onnantól kezdve semmilyen szagmegkötő vagy semlegesítő hatást nem tapasztalok sajnos. Ár-érték arány tekintetében meglehetősen borsosnak mondanám ezek alapján.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Nyrenata

2019. június 13.

Ha meg izzadók az illata elviselhetetlen meg sajnos amúgy is! Az előző verziókat jobban szeretem,ezt sajnos nagyon nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

NGT

2019. április 12.

Ahogy mások írták, én is vártam a stiftes változatot, de csalódnom kellett. Jógát oktatok, fontos, hogy ha odamegyek valakihez, egyikünknek se legyen kellemetlen, de ezzel a dezodorral egy órát sem bírok ki szag nélkül. Ez azért szomorú, mert a tégelyes verzióval nem volt gondom. Nem ajánlom. Azt ideírom még, hogy nagyon gyorsan fogy, de úgysem számít igazán, mert nem veszek többet belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Okapi

2019. március 21.

Ez a termék, a másik illatával együtt óriási csalódás. 2014 óta használom a márka krémdezodorjait 100%-os elégedettséggel. Alig vártam, hogy megjelenjen a stiftes verzió, de ezek sajnos a tégelyesek nyomába sem érnek. Az izzadságot nem gátolják annyira, a szagokat nem fedik el, sőt megkockáztatom, hogy rosszabb lesz és a saját illatuk sem igazán kellemes (ez persze szubjektív). Hónapokig kísérleteztem vele, hátha csak meg kell szoknia a bőrömnek, de semmivel sem lett jobb. Sajnos nem tudom ajánlani, pedig nagyon szerettem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Chantilly

2019. január 25.

Óriási csalódás. A tégelyes teafás dezodort nagyon szeretem, de sokszor macerás a használata, ezért bíztam benne, hogy a stiftes verzió kényelmesebb lesz és működni fog. Sajnos nem így történt. Csak az illata tetszik, de semmit nem csinál, sőt, mintha fel is erősítené az izzadságszagot. Talán akkor ér valamit, ha az első felkent adag után nem sokkal újra felkenek egy nagy adagot (persze emiatt nem lenne valami tartós). Akciósan vettem, de még így is pénzkidobásnak érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

clairenoctuelle

2019. január 3.

Nagyon szerettem volna szeretni, mivel magyar termék, de számomra ez a dezodor semmit sem ért. Sajnos pénzkidobás volt megvenni, mivel egyáltalán nem gátolta meg a kellemetlen szagok kialakulását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.