Olivia

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1090 Ft

Az Olivia samponok lúgos kémhatásúak, ezért használat után javasolt a hajat leöblíteni citromos vagy ecetes vízzel.

Ár: 1090 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Zsofikovacs

2020. március 6.

Sajnos nem vált be..viszonylag hamar zsírosodó hajam van(3 naponta mosok hajat) A műanyag mentes csomagolás és természetes összetevők miatt próbálkozom.. immár sokadik termékkel.(nem csak ettől a márkától, és a többi sem jött be:( ) próbáltam ecetes, almaecetes és citromos öblítéssel is ahogy a termékleírásban találtam. Próbáltam ezeket különböző arányban higítani. De mindnek a végeredménye olyan szintű ragacsosság és zsíroskenyér érzés, hogy megszárítani sem tudom, majd elő a flakonos sampon, hajmosás újra. Biztos “átáll” egy idő után a szervezet, de mennyit kell várni?! A munkámba nem engedhetem meg magamnak hogy zsíros fejjel járjak, amíg beáll a rend..még 1 hétig sem, nemhogy hónapokig. Ráadásul mindenhol olvastam hogy az ecetes öblítés szagtalan.. nagyon sokszori vízzel öblítés után is hányás szagú a hajam!!! Persze ez nem a termék hibája. A hajmosásokat fel órás kád súrolás követte még a szappanlerakodas miatt..ami szintén nem nagyon fér bele heti 2-3x. Két csillag a műanyag mentesseg miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

vattaponi

2020. február 19.

A rozmaringosról váltottam át erre, mert az kicsit zsírosított. Alapvetően nekem bejött, viszont az arcbőrömet sokszor kicsinálja, és hajmosás után piros fejjel jövök ki a kádból. Szóval érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, mert elég tömény. Valószínűleg az illóolajak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

majdmelinda

2019. május 30.

Eddig ez a kedvenc sampon szappanom. Nagyon kellemes vele a hajmosás, megnyugtatja a fejbőröm, és csodás illata is van. Természetesen kell mellé az almaecetes, vagy citromos oldatos öblítés, ahogy azt az oldalon is írják, de mivel ez remek kondícionáló, egyáltalán nem bánom. Nagyon sok bajom volt a fejemmel, sosem volt igazán szép a hajam, de most tökéletesen elégedett vagyok. Van tartása, élénk a színe, puha, visszatértek a természetes hullámaim és bőven elég 5 naponta mosnom, mert sokkal lassabban zsírosodik. Pusztán kíváncsiságból most fogom kipróbálni az iszapos és a rozmaringos változatot is, majd azokhoz is jövök az értékeléssel, de ezt mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

csarankoszandi

2019. április 5.

Szerintem az én hibám, de mikor csak ezzel mosok hajat nekem is osszeall tőle a hajam tincsekbe. Másnap pedig szörnyen nézek ki :D az illat és a habzas meg a packaging miatt kap 3 csillagot, kiprobalom almaecettel vagy citromlével és jövök updatelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

EverBlack

2018. augusztus 24.

Nekem eddig nagyon bevált! Az illatát nagyon szeretem, jól habzik, utána egy almaecetes-vizes öblítés és a gyorsan zsírosodó (2-3 naponta mostam) hajamat végre elég csak kb 5 naponta, hetente mosni. Jár az 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Biloba

2018. május 26.

Nagyon jó!
Pár év manna használat után váltottam erre, olcsóbb, és a márka is szimpatikusabb.
A mentol illata tetszik, a hatásával is nagyon meg vagyok elégedve, azthiszem soha többe nem fogok már folyékony samponnal hajat mosni.
Meglepett hogy mennyire jól habzik a szappan, sokkal könnyebb így vele (számomra) hajat mosni. Elég csak a kezemben összedörzsölni a szappant és azt felvinni a hajamra. Ezért még két csillagot érdemelne.
( Alig várom hogy a krémdeójukat is kipróbáljam!)
Szerintem csodás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Nagyon jó!
( Alig várom hogy a krémdeójukat is kipróbáljam!)
Szerintem csodás!

Pampilla

2018. február 10.

Szeretem ezt a sampont,bár pár mosás után nekem muszáj egyszer "normál" samponnal is hajat mosni,mert rasztás tincsekbe áll össze,de mivel nem öblítem citromlével,így ez nem gond. Friss menta illat,jó vele hajat mosni,főleg a hajtöveket tisztítja alaposan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 10.

devababa

2017. november 12.

Ezzel a samponnal probaltam eloszor hajat mosni es nekem bevalt. Elotte sem mostam hajat szilikoson samponokkal es lehet azert volt konnyu az atallas. Azota sajat magam kesztek samponszappanokat es ezert nem veszem ujra, de nagyon jo minosegu termek. Arban picit sok, de megeri, mert sokaig eleg. Nekem nem gubancolta a hajamat, illata tetszett, de megjegyzem nekem rovid es vekonyszalu hajam van. Sokat segit, ha elotte nem szilikonos samponnal mos vki hajat.4 csillag az ara miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 12.

Havu

2017. október 15.

Azért kezdtem el a terméket használni, mert szeretnék felhagyni a drogériás samponok használatával. Személy szerint az első tapasztalataim nagyon pozitívak. Szép volument kapott a hajam, remekül megtisztította. Ápolásnak levendulás ecetet szoktam használni felhígítva, de ez most elmaradt. Nekem tökéletes volt enélkül is. Szerintem a sok negatív vélemény abból eredeztethető, hogy az emberek úgy használják a terméket, mintha csak egy sima szappan lenne. Úgy gondolom, hogy az első számú szabály az, hogy szilárd állagú hajmosó termék ne érintse a hajunkat/ fejbőrünket, kizárólag csak a habja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Nayame

2017. augusztus 22.

Ez a sampon sajnos óriási csalódás volt, pedig nagy reményekkel próbáltam ki, szerettem volna valami "egészségesebb" samponra váltani a mostaninál. A boltban kapott tanácsok szerint használtam, almaecettel öblítettem. A hajam azonban egyáltalán nem lett tisztább, olyan volt, mintha olajjal kentem volna be, ragadt, csúnya tincsekbe összetapadt, és kellemetlen szagú volt. Egyszerűen szégyelltem emberek közé menni, úgyhogy pár hét után feladtam a próbálkozást. A szappan kézmosóként végezte, és biztosan nem vásárolom újra. (Egyébként váll alá érő, sűrű hosszú hajam van, valószínűleg rövid hajúaknál nagyobb eséllyel válik be a cucc).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate