Olivia

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1090 Ft

Az Olivia samponok lúgos kémhatásúak, ezért használat után javasolt a hajat leöblíteni citromos vagy ecetes vízzel.

Ár: 1090 Ft , Eladó: Okokucko.hu
majdmelinda

2019. május 30.

Eddig ez a kedvenc sampon szappanom. Nagyon kellemes vele a hajmosás, megnyugtatja a fejbőröm, és csodás illata is van. Természetesen kell mellé az almaecetes, vagy citromos oldatos öblítés, ahogy azt az oldalon is írják, de mivel ez remek kondícionáló, egyáltalán nem bánom. Nagyon sok bajom volt a fejemmel, sosem volt igazán szép a hajam, de most tökéletesen elégedett vagyok. Van tartása, élénk a színe, puha, visszatértek a természetes hullámaim és bőven elég 5 naponta mosnom, mert sokkal lassabban zsírosodik. Pusztán kíváncsiságból most fogom kipróbálni az iszapos és a rozmaringos változatot is, majd azokhoz is jövök az értékeléssel, de ezt mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

csarankoszandi

2019. április 5.

Szerintem az én hibám, de mikor csak ezzel mosok hajat nekem is osszeall tőle a hajam tincsekbe. Másnap pedig szörnyen nézek ki :D az illat és a habzas meg a packaging miatt kap 3 csillagot, kiprobalom almaecettel vagy citromlével és jövök updatelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

EverBlack

2018. augusztus 24.

Nekem eddig nagyon bevált! Az illatát nagyon szeretem, jól habzik, utána egy almaecetes-vizes öblítés és a gyorsan zsírosodó (2-3 naponta mostam) hajamat végre elég csak kb 5 naponta, hetente mosni. Jár az 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Biloba

2018. május 26.

Nagyon jó!
Pár év manna használat után váltottam erre, olcsóbb, és a márka is szimpatikusabb.
A mentol illata tetszik, a hatásával is nagyon meg vagyok elégedve, azthiszem soha többe nem fogok már folyékony samponnal hajat mosni.
Meglepett hogy mennyire jól habzik a szappan, sokkal könnyebb így vele (számomra) hajat mosni. Elég csak a kezemben összedörzsölni a szappant és azt felvinni a hajamra. Ezért még két csillagot érdemelne.
( Alig várom hogy a krémdeójukat is kipróbáljam!)
Szerintem csodás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Nagyon jó!
( Alig várom hogy a krémdeójukat is kipróbáljam!)
Szerintem csodás!

Pampilla

2018. február 10.

Szeretem ezt a sampont,bár pár mosás után nekem muszáj egyszer "normál" samponnal is hajat mosni,mert rasztás tincsekbe áll össze,de mivel nem öblítem citromlével,így ez nem gond. Friss menta illat,jó vele hajat mosni,főleg a hajtöveket tisztítja alaposan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

devababa

2017. november 12.

Ezzel a samponnal probaltam eloszor hajat mosni es nekem bevalt. Elotte sem mostam hajat szilikoson samponokkal es lehet azert volt konnyu az atallas. Azota sajat magam kesztek samponszappanokat es ezert nem veszem ujra, de nagyon jo minosegu termek. Arban picit sok, de megeri, mert sokaig eleg. Nekem nem gubancolta a hajamat, illata tetszett, de megjegyzem nekem rovid es vekonyszalu hajam van. Sokat segit, ha elotte nem szilikonos samponnal mos vki hajat.4 csillag az ara miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Havu

2017. október 15.

Azért kezdtem el a terméket használni, mert szeretnék felhagyni a drogériás samponok használatával. Személy szerint az első tapasztalataim nagyon pozitívak. Szép volument kapott a hajam, remekül megtisztította. Ápolásnak levendulás ecetet szoktam használni felhígítva, de ez most elmaradt. Nekem tökéletes volt enélkül is. Szerintem a sok negatív vélemény abból eredeztethető, hogy az emberek úgy használják a terméket, mintha csak egy sima szappan lenne. Úgy gondolom, hogy az első számú szabály az, hogy szilárd állagú hajmosó termék ne érintse a hajunkat/ fejbőrünket, kizárólag csak a habja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Nayame

2017. augusztus 22.

Ez a sampon sajnos óriási csalódás volt, pedig nagy reményekkel próbáltam ki, szerettem volna valami "egészségesebb" samponra váltani a mostaninál. A boltban kapott tanácsok szerint használtam, almaecettel öblítettem. A hajam azonban egyáltalán nem lett tisztább, olyan volt, mintha olajjal kentem volna be, ragadt, csúnya tincsekbe összetapadt, és kellemetlen szagú volt. Egyszerűen szégyelltem emberek közé menni, úgyhogy pár hét után feladtam a próbálkozást. A szappan kézmosóként végezte, és biztosan nem vásárolom újra. (Egyébként váll alá érő, sűrű hosszú hajam van, valószínűleg rövid hajúaknál nagyobb eséllyel válik be a cucc).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

ZsuzsaMancs

2016. augusztus 22.

A rozmaringost próbáltam, az nem volt rossz - bár az is nagyon gubancolta a hajamat - , de ez nem igazán jött be. Kétszeri használat után el is ajándékoztam. Egyrészt csomós lett a hajam, meg mintha valami zsírral kentem volna be, alig tudtam kiöblíteni. Mivel nyilván hajtípustól is függ, nem adok egy pontot, de én biztos nem veszem újra. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

micirpicir

2016. július 23.

Sokadjára vesszük újra, igaz nem naponta használjuk. A többes szám a férjem miatt van, aki a viszkető kissé korpás fejbőre miatt használja. Utána jön az ecetes spriccni, kellemetlen szagot én nem éreztem. Talán annyit, hogy utána kissé sprődebb a hajam. Mivel rövid van, ez nem zavar igazán, utána is jól tudom formázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate