Olivia

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2021. február 1.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A fürdőpralinéval „édesített” fürdő után bőröd lágy, kellemes tapintású és elbűvölően illatos lesz. A fürdőpraliné különleges ápoló hatása mögött az igen értékes shea-vaj rejlik, mely gazdag zsírsav- és A, E, F vitamin tartalma révén kiváló bőrápoló. A bőrbe felszívódva, hosszan-tartó hidratáló hatást fejt ki, illetve serkenti a bőröd öngyógyító képességét. A praliné további összetevője, a narancsolaj, javítja a kedélyállapotot, így igazi felüdülés egy hosszú, fáradt nap után."

Pajzs

2021. február 24.

Már szárazon is imádtam szagolgatni, folyton rájártam egy-egy szippantásra, igazi narancshéj illata van, és ez fürdés közben is bőszen párolog. Igazi aromaterápiás élmény. Két fürdés bőven kijött belőle kettétörve, a csomagoláson is szerepel, hogy akár egy fél praliné is elég. A vizet nem színezte meg, csak sárga keretet adott neki. Puhította a bőrömet, testápoló nem kellett utána, annak ellenére sem, hogy lezuhanyoztam a kádban való relaxálás után. Lassan oldódik fel, de nem annyira, mint a kakaóvajas praliné. Már a vízben ázva láttam, hogy ez bizony többlettakarítást igényel, és így is lett: a kád oldala tiszta sárga lett, az alja csúszós a sheavajtól; kicsit több időt kellett rászánnom a kád tisztítására a szokásosnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil
Színezékek: Beta Carotene