Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2 az 1-ben: aromaterápia és testápolás. A fürdőzés után lágy, kellemes tapintású és elbűvölően illatos lesz a bőr. A sheavaj  hosszantartó hidratáló hatást fejt ki, serkenti a bőr öngyógyító képességét. A praliné 1-2 fürdésre elegendő.

Kiszerelés: 30 g

derienart

2019. március 15.

Én ugyanazt a hatást vettem észre ennél a pralinénál mint a táblás csokinál. Nagyon kellemes, szépen hidratál és relaxál. Én egy fürdésre egy egészet elhazsnáltam, nem volt olajos érzésem. Viszont nagyon drága, 500 körül van egy db. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Timicat

2018. január 5.

Levendula illata van tényleg, és remekül ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Levendula illata van tényleg, és remekül ápol.

Heloise

2014. szeptember 11.

Olyan mintha már a fürdőkádban bekenném magam testápolóval! Puha, fényes lesz a bőröm, tiszta Kleopátrának érzem magam tőle. Tényleg vigyázni kell a kádból való kiszállásnál, és utána azért át kell mosni a kádat is, de ezért az élményért megérni. Egyvalami azért annyira nem tetszik benne, de ez az én pénztárcám miatt van: viszonylag kis méret, magas ár... Lehetne olcsóbb...egy ekkora shea vajas illóolajos kis darabka nem reális ilyen áron...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 11.

belani

2012. december 12.

Inkább vicces, mint hatásos. Nekem olyan érzésem volt, hogy a kádra több olaj ragadt , mint rám, ráadásul a kádból kiszállni is elég balesetveszélyes volt, annyira csúszóssá tette. A párommal azért jót szórakoztunk rajta, csak ezért megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 12.

ginaaa91

2012. november 7.

Ajándékba kaptam egyszer, akkor még fogalmam sem volt hogy mit tud...Hú nekem iszonyatosan olajos lett tőle a bőröm, ami lehet hogy jó, de engem különösen zavart. Nem voltam oda érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

terke29

2012. november 6.

Ez egy kis csoda!Most másztam ki a kádból,és el vagyok képedve!!!Már a vízben sem hittem a szememnek,de szárazon is csak pislogok.Amint feloldódott a vízben a praliné,és elkeveredett a vízzel,a bőrömön megjelentek azok a kis kerek vízcseppek,amelyek akkor szoktak előbújni,mikor babaolajjal kenem a vizes bőröm.És nem csak mutatóba néhány!Sok-sok!Vagyis TÉNYLEG van benne shea,és TÉNYLEG hidratál.Ott ültem egy órát a vízben,csodálatos illatban,ámuldozva,hogy ennek tényleg az a hatása,amit ráírtak,és mindez 490ft-ért.Nagyon nagyon jó kis cucc ez,biztos rendelek még belőle!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 6.