Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2 az 1-ben: aromaterápia és testápolás. A fürdőzés után lágy, kellemes tapintású és elbűvölően illatos lesz a bőr. A sheavaj hosszantartó hidratáló hatást fejt ki, serkenti a bőr öngyógyító képességét. A praliné 1-2 fürdésre elegendő.

Kiszerelés: 30 g

Timicat

2018. január 5.

Finom illata van, de befogja a Kádat és itt-ott a bőrt is. Jól ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Finom illata van, de befogja a Kádat és itt-ott a bőrt is. Jól ápol.

bogarka

2016. április 8.

Nekem tetszik. Valoban nem taplal annyira valamiert mint a kakaovaj alapu furdobigyok,de nem rossz. Egy ilyen praline siman eleg ket furdeshez is kettetorve,legkozelebb tuti ugy hasznalom. Jo eros illata van es nagyon kiados. A kad legegyszerubb takaritasi modszere nalam: tomeny ecettel befujkaltam majd keves mosogatoszerrel atdorzsoltem. Ennyi. :) siman lejott pikk pakk, ez senkit ne tantoritson el a hasznalatatol. Negy csillag mert mint mondtam a kakaovaj alapuak jobban bejottek,taplalobbnak ereztem mint a shea vaj alaput.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Linda0222

2015. március 27.

Jó illata van és puhábbá teszi a bőrt. Nekem túl olajos volt. Sajos a kádat is ki kellett utána pucolni...😢

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Nolee

2014. július 25.

Nekem bejött, 2 fürdésre bőven elég, kellemes illata van, jól hidratálta a testem kiszáradt területeit. Talán a narancsos kicsit könnyebben feloldódik. Csak azért nem vettem újra, mert a narancs illatát jobban szeretem, de hatásában ugyanolyan tökéletes, mint a másik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

sydney

2013. január 22.

Számomra hatalmas csalódás volt ez a kis praliné. Fürdés közben igazából semmi extra hatása nem volt, az illatot leszámítva (nekem sajnos ez is túl erős volt). És utána sem tapasztaltam semmi változást a bőrömön (mjuk nem száraz alapból sem), talán kicsit olajosabb volt, de ennyi. Szóval abszolút pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.