Olivia

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wadeper, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az elbűvölően illatos rózsaszirmokból készülő illóolaj  előállításánál keletkezett, tiszta és természetes Rózsa Virágvíz, vagy más néven hidrolátum, a felkelő nap harmatos érintését nyújtja bőrödnek! Frissít, selymesen ápol, finoman illatosít és rendkívüli hidratáló hatásával még az érett, vízhiányos, száraz bőrnek is megnyugvást ad. Kitűnő tonizáló, ránctalanító és sejtregeneráló. Használd arctisztításhoz, sminklemosáshoz, vagy akár parfümként vagy permetezd be vele egész testedet és frissítsd fel magad fel a nyári forróságban! Minden bőrtípusra ajánlott, kivéve a különösen érzékeny bőrt.

SpinnerCat

2019. július 31.

Ha egyetlen kozmetikumot kellene választanom, ez lenne az :) Hugomtól kaptam, azóta mindig a táskámban van, a cimke már szépen le is kopott, nemsokára újat is kell vennem (kicsit többet bírt, mint fél évet, holott nem csak cipeltem magammal). Olyan igazi kis csodaszer, friss illat minden eshetőségre: alapvetőrn az arcomra szeretem fújni, sminkre is (a fújóka nagyon jó, szépen permetez, nem maszatolódik el tőle semmi, de anyagot juttat rendesen a célterületre), de egész testre is kellemes frissítő. Előfordult már olyan is, hogy arctonik vagy dezodor helyett használtam, vagy finom épp-hogy-felsejlik parfümnek. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Stanczi

2019. április 23.

Arcmosás után fújom magamra, kellemes friss érzetet hagy, könnyen beszívódik, az illata szerencsére hamar elszáll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

austenland

2019. március 13.

Volt egy nagyon szuper rózsavíz, amit minden tekintetben imádtam, kivéve az árát. Ez volt az első próbálkozásom a pótlására, egy-két éve, akkor még volt Benzyl Alkohol benne. Nem igazán értettem, miért, hiszen az szárít. Nem is fejtette ki azt a hatást, amit vártam, nyugtatás helyett inkább szárított, így nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Pajzs

2018. október 17.

Évek óta használok rózsavizet a bőrápolás és ételízesítés részeként is, bár eddig nem ettől a márkától. Pár hete beugrottam az Olíviába pár dologért, és ezt is a kosaramba raktam. Nem bántam meg. Tonikként használom a szérum és arckrém előtt, vagy arra, hogy csak felrissítsem magam. Néha egy kis vattakorongra fújom, és a szememre rakom, és rögtön üdébbnek érzem magam tőle. Gyengéd illatosításra is használom. Tetszik, hogy spriccelős flakonban van, szerintem könnyebb adagolni, mint a sima, öntös üvegben lévő rózsavizeket. Az illata csodás, gyümölcsös, harapnivaló rózsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Tavasz tündér

2018. április 16.

Az első virágvizem volt. A rózsaolajoknak, rózsa illatú termékeknek olykor van egy kellemetlen, bocsánat de öreges illata, amit nehezen viselek. Na ennél a terméknél nem éreztem, friss, üde rózsa illatú volt mindig, de hamar elillan. Nyáron mindig a táskámban volt. A nagy melegben kellemesen frissített, hűsített. Nem irritált, nyugtatja a bőrt. Használtam testre, arcra is. Sminket sem bántotta. Ha nem volt időm testápolózni, gyorsan bepermeteztem vele magam, mert valóban van hidratáló hatása. Viszont ha arcra kicsit többet fújtam, azt vettem észre, hogy nagyon kifeszítette a bőröm, ami nekem még nem túl kellemes érzés. Rá is csodálkoztam, hogy egy virágvíznek milyen feszesítő hatása van! Valamint fényt ad, ragyogó bőrt tud varázsolni. Az én kombinált bőrömnek ez nem jött mindig olyan jól. Ezért az érettebb, fakó bőrre tudnám inkább ajánlani! Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy hihetetlen hogy sok ezer Ft-os hulladék, agyon pumpált kencéket próbálnak csodaszerként eladni nekünk, holott a természet kincseinél, a tiszta növényi olajoknál, vajaknál nincs jobb!
Összességében szerettem, de azóta több virágvizet is kipróbáltam. Másban találtam meg az igazit, a bőrömnek igazán tetszőt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

angelcare

2017. május 26.

Fél áron jutottam hozzá de még így is drágának találom.Rózsavizet ennél sokkal olcsóbban is lehet kapni.Ami viszont nagyon-nagyon jó az a flakon.Elképesztően finoman porlaszt,nyáron szuper lesz majd rózsavízzel újratöltve. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

bogarka

2017. március 19.

Valóban kicsit fáradtabb rózsás illat, de azért nem rossz. :) Most vettem először, de nem utoljára az biztos. Nálam nyári alap lesz azt már biztos. Egyrészt kellemes érzés használni, jó az illata, a bőröm, hajam, dekoltázsom pihe puha lesz tőle másnapra. Elég sok problémás bőrre való terméket használok, ami irritál, néha egy-egy este pihentetésképp használom, úgy tűnik beválik :) Szerintem ajándékba is tökéletes lehet. Erre egy könnyed hidratáló vagy pár csepp natúr olaj és kész az esti rutin. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Shennny

2017. január 17.

Tegnap vettem így még csak kipróbálva lett :D Nagyon száraz bőrömet megnyugtatta, az illata jó, de amilyen balfék vagyok ment mindenhova, dekoltázs, HAJ! Na igen, a hajam friss illatú lett, puha és nem szállkás :O Meglepő volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Powderpuff Girl

2016. november 16.

Nyáron orrba-szájba ezt fújtam magamra, persze csak átvitt értelemben :) !Nagyon jól esett a melegben, továbbá a reggeli és esti arcápolás során a tonikot teljesen kiváltotta nálam. Este a bőröm megtisztítása után fújtam az arcomra és még nedves állapotban ennek a segítségével masszíroztam be az arcolajomat. Sajnos az illata valóban nem az a tipikus rózsa illat és szerintem parfümnek nagyon gyengécske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Amrita

2016. november 4.

Nagyon szeretem. Nálam teljesen kiváltott minden tonikot és gyakran (főleg este, zuhanyzás után/lefekvés előtt) arckrém helyett használom. Pár fújás az arcomra, egy-két perc alatt beszívódik és kellemesen hidratál. Persze ha nagyon száraz, húzódós épp a bőröm, akkor nem elég. Azt figyeltem meg, hogy a pirosságot is enyhíti, nyugtatja az arcbőröm. Enyhe illata van, viszonylag hamar elillan. Más rózsavizet még nem próbáltam, de ennek amúgy is nagyon praktikus a pumpás kiszerelése. Lehet, hogy drágább, mint más rózsavizek (én 1800-ért vettem), de a DM-ben lehet kapni, nem kell drága szállítással a netről rendelni vagy valami hozzám egyáltalán nem közeli boltba elcaplatni érte, szóval szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.