Olivia

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kkitti1986, Módosítva: 2020. november 9.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

A kókuszból származó bőrbarát tisztító tenzid puhává és fényessé teszi a hajat, a növényi keratin intenzív kondicionáló, belülről erősíti és kívülről védi a hajszálakat, helyreállítja a haj töredezettségét és rugalmasságot ad neki. A varázslatos illatáról ismert szegfűszeg természetes és egyszerű megoldást nyújt a haj színének élénkítésére, a fejbőr megfelelő ápolására és mélyhidratálására, emellett különleges illata beszippant és hozzájárul a tökéletes frissesség érzetéhez.

Wictory

2021. március 15.

Tavaly Karácsonyra vásároltam anyukámnak, aki a natúr kozmetikumok nagy híve. Kicsit féltem attól, hogy nem fog tetszeni neki, de tévedtem, egyenesen imádja. Áradozott a hatásáról, az illatáról. Mesélte, hogy megszüntette a hajhullását, sokkal fényesebb és élettel telibbé vált. Megvan, hogy mit fog kapni a szülinapjára :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

kkitti1986

2020. november 2.

Kissé kételkedve vettem meg,mert eddig nem olvastam túl jo velemenyeket a szilard samponokrol,mert száritanak,le kell oket pluszba mosni ecetes vizzel stb.DE!!ez a termek szuper,nagyon szep selymes lesz tole a hajam,pedig hetente 1x mosom.Nekem nagyon tetszik a szegfüszeg illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.