Best of Beauty 2019

Olivia

Ár:   690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Kiszerelés: 25ml, 50ml, 100ml

chistani

2019. június 6.

Szuper, nedves kézzel kissé nedves arcbőrre viszem fel (nagyon kis mennyiség kell, mert szinte olvad és így ellehet túlozni a dolgot :) Főleg ha drogériás arckrémek adagolásához vagyunk szokva). Kell egy kis idő mire beszívja a bőröm, de megéri, jól hidratál. 25 ml van meg és kb. 2 hónapja használom, de még 3/4-ig van, szóval megéri az árát, mert sokáig elég és a összetevők gyönyörűek. Kell ennél több?:) Szemkörnyékápolónak is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Okapi

2019. március 21.

Elsőre valóban furcsa lehet az illata, de ilyen a shea-vaj, kicsit füstös, de ha megszokja az ember, valahogy meg is szereti. Még a hűvösebb időben is viszonylag könnyen eldolgozható, nem olyan kőkemény, mint a kakaóvaj. Szoktam kenni arcra, szájra, kézre, a sarkamra és néha egész testre is. Egyszerűen mindenre jó, de talán a közepesen száraz ajkakon és az akár extra száraz sarkakon a legjobb. Sarokra este szoktam alkalmazni, a számra pedig reggelente, hideg, szeles időben. Arra kell figyelni, hogy egyszerre kisebb adagokat vegyünk ki, mert az könnyebben használható állagú lesz a kéz melegétől. Igazából, ha van belőle elég, nincs is szükség semmilyen más krémre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

minibear

2018. február 20.

Én is megvettem a legnagyobb kiszerelésben. Borzalmas szaga van, de mégis használom, mert a hatása viszont (legalábbis egyelőre) kiváló. Aki esetleg illóolajat kever hozzá, megírná, hogy mennyit és milyet?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

agica7

2018. január 24.

Legjobb hidratálóm ever! Ragyog tőle az arcbőr. 2 nap után egységesítette az arcom tónusát (azaz leszedte a piros sebeket, száraz részeket, gyulladásokat).
Az illata is kellemes, könnyen kenhető, kevés is elég belőle.
Én személyszerint reggel és este is kenek fel belőle az arcomra. Annyi különbséggel, hogy sminkelés előtt ,,lehúzom’’ száraz sepivel a maradékot.
((Sokkal jobb ez, mint a M@nnás))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Az illata is kellemes, könnyen kenhető, kevés is elég belőle.
((Sokkal jobb ez, mint a M@nnás))

audreyinbp

2018. január 5.

Nagyon elegedett vagyok a kremmel! Az eddigi legjobb hidratalo amit hasznaltam. Tenyleg van gyogyito ereje. Mindig ejszakara rakom fel, mert nehezen szivodik be, de reggelre nagyon szep lesz tole a borom. Mindig ujraveszem! Plusz pont, hogy az ajkaim hidratalasara is tokeletes es akkor is az volt, amikor Differin kuran voltam es nagyon kiszaradt a szam es szemkornyekem. Minden mas hidratalo csipett es mart, de ez a csoda 2 nap alatt rendbehozta a rombolast. Imadom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

BloodEve

2017. december 15.

Krémmániának hála! Én is az elégedett vásárlók közé tartozom, sokkal sokkal jobb mint az agyonhájpolt méregdrága Manna, ez finomabb, krémesen, kenhetőbb...és a hatása is továbbtart, füstös, ragacsos, de hamarabb beszívódik. az ára is barátibb.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

kunzsuzsi

2017. november 29.

Ajándékba kaptam és bevallom, hónapokig hozzá sem nyúltam. Aztán most, ahogy elkezdett kirepedni és ekcémásodni a kezem a hidegben, adtam neki egy esélyt. Egyetlen használat után már érezhető volt a javulás (azt hittem, ilyen csak a reklámokban van!), aztán a harmadik napra teljesen bepuhult a kézfejem. Imádom és csak ajánlani tudom másnak is. Az illatát nem szeretem, de mivel felkenve nem lehet érezni, egyáltalán nem zavar. Legszuperebb kence, amivel 25 éves ekcémás pályafutásom alatt találkoztam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Csipetke

2017. november 6.

Nagyon szeretem a shea vajat. Ezt különösen. Próbáltam már drágább társát is de igazából semmivel nem tudott többet mint ez a márkájú. Én kimondottan szeretem az illatát és tényleg egy csodaszer. Vannak részeim amik nagyon szárazak és pirosak például a könyököm és a szemöldökömnél a bőr is nagyon kényes főleg a hidegben.Se perc alatt rendbe teszi. Pattanásra is szoktam használni és arra is hatékony. Egyetlen hátránya, hogy nagyon nehéz lemosni a kezemről de mivel nem érzem feleslegnek így nyugodtan elkenegetem a körömágy bőrömre, hogy az se legyen száraz. A kis kiszerelést vettem de ahogy elnézem sokáig elég is lesz. Tetszik az egyszerű tiszta csomagolása nincs túl csicsázva és könnyen ki is lehet belőle szedni ahhoz képest, hogy nem tipikusan tégely formája van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

senskin

2017. november 4.

Anyukám használja, és ez a legjobb krémje ami bevált neki. Még a szemölcsök is csökkennek tőle. A száraz , ekcémás bőrét rendbe tette. Mindig viszek neki ajándékba, hogy el ne fogyjon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Bagi93

2017. szeptember 7.

Kedvenc shea vajam! Én az arcomra használom pattanásokra, hegekre, szemem alá és nagyszerűen teljesít. Imádom az illatát is. Kisebb kiszerelést vettem elsőre, de hiába használom rendszeresen, alig fogyott belőle. Nálam abszolút 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)