Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2014. június 14.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Dús ásványi anyag tartalmú, mélytisztító hatású szappan. Különösen ajánlott ekcémás, pattanásos bőrre.

Dús ásványianyag tartalommal, mélytisztító hatással (ekcémára hajlamos bőrre) különleges kényeztetést nyújt a bőrnek. Hatásosan távolítja el az elhalt hámsejteket, lággyá, bársonyossá varázsolja a bőrt. Pikkelysömör kezelésére is ajánlott.

poczeandrea

2019. október 5.

Hát én ezt benéztem, téli szárazságra vettem, jól szárított. Nyáron is kipróbálom majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Bellita

2019. január 28.

Egyik kedvencem, szépen leszárítja a pattanásokat, na meg a mitesszerekre is nagyon jó hatással van. Nekem ez a szappan segített, hogy azt a rengeteg mitesszert leszárítsa a bőrömről. Egy időben sok volt, a homlokomon is volt egy jó pár, ezután a szappan után szépen eltűntek azóta se tért vissza annyi. Gondolkozom is, hogy újra használok majd olykor, viszont nekem valamiért szárított is a bőrömön kicsit , de nem bánom.A végeredményért megérte használnom . :) A hidratálás pedig úgy is kell. Örülök, hogy rátaláltam erre a szappanra. Ha megint olyan mitesszeres lennék, akkor tuti ezt fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Diamondbaby

2018. november 11.

Drága szappan, de viszont nagyon jó. Csupa természetes összetevőkből. Én kipróbáltam. Tök jók. Jótékony hatásúak. Káros anyagokat nem tartalmaznak. Széppé teszi a bőrt. Gyógynövény illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Raspberrycheesecake

2018. szeptember 28.

3napig használtam reggel-este arcmosásra, de nagyon kiszárította a bőrömet, hámlott az egész arcom. Azóta heti 3-4x esti arcmosásnál használom és meg vagyok vele elégedve. Jól tisztít, és a miteszeres bőröm is szebb lett, kisebbek a pórusaim. Kiadós szappan már régóta használom, így szerintem megéri az árát.

Update: egy ideig kókusz olajat használtam arcápolásra, emellett tapasztaltam a szappan hámlasztó, Szárító hatását. Idővel rájöttem, hogy az én bőrömre a kókusz olaj semmit nem használ, nem hidratálja csak pattanásokat okozott. Azóta váltottam Argán olajra, ami sokkal jobban hidratál, így nár reggel-este ezt a szappant használtam. a napokban fog elfogyni, nagyon sokáig elég volt, segített a miteszeres bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

audrina22

2018. május 29.

Én nagyon szerettem ezt a kis szappant, fürdéshez és arcmosásra is ezt használtam. Az én bőrömet nem szárította+ szerintem nagyon jól tisztít.
Ha kijön 1-1 pattanás, arra is jó hatással van. Bár nagy összehasonlítási alapom nincs a natúr szappanok területén, mert nemrég kezdtem el őket használni, de szerintem ez egy jó kis termék, szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Cintial

2018. május 12.

Már első használat után éreztem hatását azonban , tényleg szárít így a használat utáni hidratálás nem maradhat el. De szerintem a hidratálás amúgy is fomtos így hát nem értem azokat akik azért pontozták le mert szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

kunzsuzsi

2018. április 18.

Testre, arcra használom az ekcémás bőrömre, amivel csodát művelt. Utána mondjuk kell valami testápoló, mert tényleg szárít egy picit, de csodaszer az ekcémára. Újravevős, de felváltva használom más Olivia szappanokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

austenland

2018. február 1.

Nem használom mindennap, csak amikor spa-napot tartok és van pár pattanásom, mert eléggé szárít és hálistennek nincs is gyakran szükségem rá. Nagyon szépen tisztít, hamar elmúlnak a kiütéseim. Kell hozzá plusz hidratálás, de amúgy is gőzölés és maszk előtt használom :)
Nekem elég sokáig kitart ezért nem érzem drágának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Nekem elég sokáig kitart ezért nem érzem drágának.

ildiko9898

2017. december 16.

Egy csodaszer a patikra :)Nagyon jól tisztít, nagyon sokáig tart, szép lesz töle az arcbőr. Tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

KJ1427

2017. október 16.

Teljesen véletlenül találtam rá a szappanra, hiszen az általam használt szappan éppen akkor nem volt kapható, ezért muszáj volt valamit vennem helyette. Erre a szappanra esett a választásom, és nem bántam meg. Esténként ezzel mosom le az arcom, utána pedig jojobaolajjal kenem be. Nekem bevált, kevesebb azóta a pattanásom, és külön öröm számomra, hogy mindezt természetes kozmetikumokkal értem el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.