Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2014. június 14.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Dús ásványi anyag tartalmú, mélytisztító hatású szappan. Különösen ajánlott ekcémás, pattanásos bőrre.

Dús ásványianyag tartalommal, mélytisztító hatással (ekcémára hajlamos bőrre) különleges kényeztetést nyújt a bőrnek. Hatásosan távolítja el az elhalt hámsejteket, lággyá, bársonyossá varázsolja a bőrt. Pikkelysömör kezelésére is ajánlott.

bleauwsy

2021. február 21.

Update: Sajnos le kell pontozzam, mert hosszú távon több kárt okozott, mint hasznot. Az egész arcom tele lett mitteszerekkel, nincs egy apró hely sem, ahol ne lennének zsúfolva így leálltam vele. Ezen felül még néha akadtak keményebb sóder szerű darabkák a szappanban, amik felkarcolták időnként a bőrömet, ezért az arcomhoz többet nem érhet. Kézmosáshoz nagyon szárított, hajmosásnál pedig felgyorsult zsírosodást okozott. Jelenleg fürdéshez használom és alig várom, hogy megszabadulhassak végre tőle. A korábbi véleményemet itt hagyom, hogy honnan hova jutottam, pedig nagyon próbálkoztam. :(

Pattanásos bőrre használom rendszeresen, úgy látom csökkentette a pórusaim méretét. Kicsit feszülő érzést hagy maga után, de ez egyáltalán nem kellemetlen. Szép matt a végeredménye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 21.

TLolara

2021. február 4.

Sokszor vettem újra. Általában bőrradír helyett használom, nagyon kellemes habja van. Extra száraz bőröm van ami túlérzékeny is, de ez nem szárít ki. Arcra is szoktam használni néha. Nem okozott problémát, árban jó, egy hátránya van, a szaga. Sajnos utána is enyhe iszapszaga van az arcomnak, de annyira nem zavaró. Utána javasolt valami illatosabb arclemosó tonik vagy szappan akit ez zavar. 😂 😂 😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Tigrisliliom

2020. november 22.

Szuper kis termék, természetes anyagokból. Nekem mostanában eléggé zsíros a bőröm, előjöttek a mitesszerek, pattanások is. Rengeteget javított a helyzeten ez a szappan, pedig már sok mindennel próbálkoztam előtte, eredménytelenül. Több kozmetikumra is érzékeny a bőröm, ez viszont egyáltalán nem irritál. Ilyen jellegű bőrproblémákra nagyon tudom ajánlani. De! Figyelembe kell venni, hogy kicsit szárít, nagyon száraz bőrre nem biztos, hogy ez a megfelelő választás. Óvatosan kell használni, nem kell ázni benne sokáig, utána pedig nem árt egy könnyű hidratáló krém. Ekcémára is ajánlják, ezzel kapcsolatban vegyesek lehetnek a tapasztalatok. Nem minden ekcéma egyforma, több ok miatt is kialakulhat, lehet, valakinek nagyon beválik rá ez a szappan, másnak pont ellenkezőleg. Nekem a lábamon szokott ekcéma előjönni, ahol szárazabb a bőröm, na, azon nem segít, ezért nem is használom, csak az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

anreni9

2020. október 9.

Ez kérem csodaszer! Eddig is szerettem az Olivia Natural márkát, de most fogadok örök hűséget a termékei iránt! Fogamzásgátló tabletta váltása miatt, a szinte teljesen tiszta arcbőröm tele lett nagy, fájó pattanásokkal. A kezdeti pánikot (és pár gyenge próbálkozást néhány totál csőd termékkel) ez a szappan követte és egy az egyben helyrerázta az arcom, maradéktalanul leszárította a pattanásokat, utána pedig szépen begyógyított minden pici heget. TÍZ CSILLAG !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 9.

IrisAnn

2020. július 15.

A vőlegényem pikkelysömörös, én pedig ekcémás. Ez a szappan a mi megmentőnk, nagyon gyorsan, nagyon sokat javított mindkettőnk állapotán. Pillanatok alatt javította meg a párom szinte teljesen sömör borította ujjait, ahogy az én combomon lévő ekcémás rész is 2 nap alatt szinte teljesen elmúlt. Zuhanyozni szoktunk vele, emiatt nagyon gyorsan fogy, de cserében egy igazi csodaszer. Még a kicsit "pocsolya" szaga/illata sem zavaró, használat után kicsit sem érződik. Biztosan újravesszük. Kézmosáshoz az Olivia kecsketejes-shea vajas szappanját használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Kitts

2019. november 14.

Már hetek-hónapok óta szappankutatásban voltam, sokáig teljes transzban kerestem a tökéletes verziót, amivel elfelejthetem a 8ezer tusfürdős flakont a kád szélén. Ő lett az. Szeretem az illatát (echte tengerparti iszapdagonya!), az anyagát, a habzását, a használatát, mindent. Jót tett a bőrömnek, nem viszketek, nem irritál, még csak nem is érzem, hogy szárítana. Egy gond van vele, nagyon gyorsan elfogyott. :( Bár ketten használjuk... és van a családban egy szappanzabáló, aki nem én vagyok -.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

poczeandrea

2019. október 5.

Hát én ezt benéztem, téli szárazságra vettem, jól szárított. Nyáron is kipróbálom majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

Bellita

2019. január 28.

Egyik kedvencem, szépen leszárítja a pattanásokat, na meg a mitesszerekre is nagyon jó hatással van. Nekem ez a szappan segített, hogy azt a rengeteg mitesszert leszárítsa a bőrömről. Egy időben sok volt, a homlokomon is volt egy jó pár, ezután a szappan után szépen eltűntek azóta se tért vissza annyi. Gondolkozom is, hogy újra használok majd olykor, viszont nekem valamiért szárított is a bőrömön kicsit , de nem bánom.A végeredményért megérte használnom . :) A hidratálás pedig úgy is kell. Örülök, hogy rátaláltam erre a szappanra. Ha megint olyan mitesszeres lennék, akkor tuti ezt fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Diamondbaby

2018. november 11.

Drága szappan, de viszont nagyon jó. Csupa természetes összetevőkből. Én kipróbáltam. Tök jók. Jótékony hatásúak. Káros anyagokat nem tartalmaznak. Széppé teszi a bőrt. Gyógynövény illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

audrina22

2018. május 29.

Én nagyon szerettem ezt a kis szappant, fürdéshez és arcmosásra is ezt használtam. Az én bőrömet nem szárította+ szerintem nagyon jól tisztít.
Ha kijön 1-1 pattanás, arra is jó hatással van. Bár nagy összehasonlítási alapom nincs a natúr szappanok területén, mert nemrég kezdtem el őket használni, de szerintem ez egy jó kis termék, szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.