Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 1.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyulladáscsökkentő, friss illatú dezodoráló hatású szappan. Minden bőrtípusra ajánlott.

Rendkívül bőrbarát, a gyulladáscsökkentő hatásról közismert körömvirág szirmait tartalmazza. Könnyű friss illatát a hozzáadott citronella olajnak köszönheti, dezodoráló hatású.

Anditattoo

2019. április 10.

Ajandekba kaptam az egyik rendelesemhez, ugy dontottem ezt probalom ki eloszor. Isteni illata van, nem szarit puha lesz tole a borom egyszeruen a tokeletes szappan. Biztos vagyok benne, hogy megrendelem teljes meretben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Hibiszkusz

2018. november 12.

Már többször is újravettem, mert nagyon megkedveltem ezt a szappant. olyan kis fincsi illata van. Jól tolerálja a bőröm is, úgyhogy folytatódni fog a kapcsolatunk egész biztosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Valentine

2018. június 17.

Nagyon kellemes illata van. Szerintem is a citrus illat dominál, ugyanakkor a körömvirágot is érezni. Testen használva van egy kis radírozó hatása. Nagyon jól tisztít, nem szárította a bőröm. Kézmosásra is tökéletes. Az elején nagyon folyós volt a szappan és volt, hogy megfogta kicsit a mosdókagylót. Emiatt vonok csak le egy csillagot. Egyébként elégedett voltam vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

annabanana

2018. május 10.

Annyira csodás az illata, akik szeretik a citrusokat azok ezt is fogják! Számomra ez az ovim illata, nyilván ez személyesen sokat ad hozzá :) Én tusoláshoz használom, nagy habot tudok vele csinálni és táplálja a bőröm. A dezodoráló hatását annyira nem érzem, de őszintén szólva ezt nem is vártam el tőle. Kár, hogy nem pálmaolaj mentes :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Brigi3

2018. április 30.

Nemrég kezdtem el hasznàlni. Nagyon finom friss citrom illata van,de sajnos viszket a bőröm tőle valószínű hogy valamelyik összetevőre allergiàs vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 30.

Powderpuff Girl

2017. december 21.

Kézmosáshoz vettem, mert a munkahelyemen lévő folyékony szappan nagyon szárítja a bőrt. Télen ráadásul a kézhátam szétreped és nincs az a kézkrém ami rendbe tenné. A megoldásom erre az lett, hogy a munkahelyemen és otthon is lecseréltem kézmosót szappanra, este lefekvés előtt, pedig egy kis argánolajjal dörzsölöm be a száraz részeket, és erre kenek rá krémet (Treaclemoon true shea love). Meglepően jól bevált ez a taktika, mert három hete semmi baja a kézbőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

hollieme

2017. november 6.

kézmosó szappannak használom, és bevált, pedig nekem nagyon extrán érzékeny a kezem, néha úgy érzem, az sem lenne elég neki, ha egész nap olíviaolajban áztatnám. ez a szappan nem szárította különösebben a kezem, jó illata van, amit viszont nem szerettem benne, az az állaga (és a színe): túl hamar vált nyúlóssá (engem pedig ez nem szokott zavarni, lévén natúr termékről van szó), és a mosdókagylót állandóan beszínezte és megfogta, tele volt narancssárga szappancafatokkal minden használat után. egyébiránt azt sem éreztem annyira, hogy olyan jól tisztítana, nagyon koszos kezet nem ezzel mostam. a negatívumok ellenére újra fogom venni egyszer, most más szappanokat próbálgatok, de jó kis szappan ez is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Akara

2017. október 28.

Nekem sajnos az illata nagyon erős, nem igazán kellemes (egyes családtagok szerint egyenesen büdös), és nem éppen vált be vízhiányos bőrre, pedig a körömvirág miatt arra számítottam volna. Viszont a gyulladásokon azért enyhített valamit. Összességében ez olyan jó is meg nem is kategória. Talán inkább nyárra tudnám elképzelni, amikor kevésbé szárad a bőröm, viszont sokkal fontosabb, hogy ne éktelenkedjenek pattanások a hátamon, vállamon. Annak viszont örültem, hogy könnyne lehet hazsnálni, megfelelően habzik, krémes, jó az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Krisz93

2016. június 12.

nagyon kis finom illatú, és teljesen megfelel a nem túl problémás bőrűeknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

nagyon kis finom illatú, és teljesen megfelel a nem túl problémás bőrűeknek :)

EvaPapp

2016. január 22.

Ma bevásároltam ebből a szappanból. Az illata valami fantasztikus. Ha emellé még tudja azt is amit ígér, kitartó vásárlója leszek. Illat, konzisztencia alapján idáig 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate