Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 1.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyulladáscsökkentő, friss illatú dezodoráló hatású szappan. Minden bőrtípusra ajánlott.

Rendkívül bőrbarát, a gyulladáscsökkentő hatásról közismert körömvirág szirmait tartalmazza. Könnyű friss illatát a hozzáadott citronella olajnak köszönheti, dezodoráló hatású.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CzFru

2022. február 20.

A rendelésem mellé kaptam ajandékba ebből egy szappanvéget (meglepően nagy darabot). Kézmosáshoz használtuk. Nagyon erős illata van, kicsit szúnyogriasztós, de nekem bejött, bár egész testen nem bírnám, de kézmosás után előszeretettel szaglásztam a kacsómat. Az ekcémás bőröm szerette, nem szárította azt, sőt hidratált és puha volt a mindennapi használata mellett.
Ami miatt nem venném újra az két dolog: iszonyatosan hamar fogyott, így nem túl gazdaságos. A másik,hogy nagyon felázott és nagyon megpuhult, ebből kifolyólag sikerült ketté is törni nagyon hamar.
Ami miatt nem vonok le csillagot, de azért ideírom: utálom ezt a szappanformát! Rosszul lehet egyenletesen koptatni és nálunk mindig kettétörik hasznalat mellett. Tudatosan kerülöm, de ugye ez ajándék volt, így örültünk neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

Bettu

2021. november 3.

Több Olivia szappant rendeltem egyszerre. Ez a 2.szappan közülük, amit elkezdtem használni. Erős citrus illata van az összesnek, ahogy kinyitom a dobozt. 😁 Először a levendulásat használtam, ott az első fürdéssel "lefürödtem" az erős illatot, ennél nem.
Ez viszont sokkal jobban szárít, mint a másik. Egésznap viszket tőle a hátam. :( Remélem a többiben nem kell csalódnom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

Dyana91

2021. május 15.

Az árához viszonyítva többet vártam ettől a szappantól. Kicsit szárította a kezem és hamar fogyott, mert gyorsan felpuhult maga a szappan. Az illatáról nem is beszélve, mint egy szúnyogriasztó gyertya.
Többször biztosan nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Többször biztosan nem veszem meg.

TLolara

2021. február 4.

Egyik legjobb szappan. Mondjuk ez az a márka, aminek eddig minden szappanja tökéletesen bevált nálam. Nagyon kellemes, az érzékeny bőrömre is jó, nem szárít rommá, arcmosáshoz és szőrtelenítés után is remek. Igazi mindenes darab jó áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

susi95

2020. december 28.

A márka összes szappanja kiváló minőségű, és szép összetevőkkel rendelkező darab, ez alól ez se kivétel. Kellemesen illatozik, öröm vele mosakodni. Ami külön előnye, hogy (a többi oliviással ellentétben) lehet gazdaságosan is használni. Nem fogy el 2 hét alatt, és a benne található szárított virágdarabok sem áznak le undin, meg tapadnak oda mindenre, észre se venni hova lesznek használatkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

glilla

2020. szeptember 8.

Online rendelésem mellé kaptam ajándékba, én csak az arcomra használom ezt a terméket. Nagyon meg vagyok vele elégedve, irritációt nem okozott, a bőröm pedig nagyon puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

viola10

2020. augusztus 31.

Most már hónapok óta csak ezt használom zuhanyzáskor, ha marad a hatása, sosem fogom lecserélni. Az első és egyetlen készítmény, ami gyakorlatilag egy az egyben helyretette a hátamat. Eltűntek a pattik, a foltok, a hegek, magam sem hiszem el a változást. Nekem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Vivien0524

2020. július 22.

Nagyon szeretem. Jó az illata is. A zsíros pattanásos bőrömet mosom vele, teljesen jól használ, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

bleauwsy

2020. április 22.

Szőrtelenítés utáni enyhítésre használom. Egyelőre nyugtató hatása megmutatkozott, kellemes marad utána a bőröm érzete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

Kitts

2020. február 11.

A körömvirágról mindig nagymamám jut eszembe, az általa kevert igazi (bio-organikus-természetes-mindenmentes) körömvirág krém volt az etalon egész gyerekkoromban. Akkor még nem is tudta mennyire menő volt! :) Ez a szappan most kicsit visszaadta nekem azt az időszakot.

Az illata eleinte kicsit szúnyogriasztóra emlékeztetett, aztán pár használat után ez elmúlt és maradt a kellemesen habzó, puha, lágy finomság. Jó érzés volt használni, mindig örömmel húztam megfáradt testem a fürdő felé. Nem mászott ki a kezemből sem, nem törött kismillió darabra a felénél, az utolsó centiig egyben maradt (ilyet még nem is láttam). A bőröm is szerette, semmi problémát nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate