Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

A kubeba olajat egy Kínában őshonos fából nyerik, illata frissítő, jókedvre derítő hatású.

Tisztító, ápoló szappan minden bőrtípusra.

Kiszerelés: 120 g

Megany

2019. március 12.

Ez a kubeba illat nemtudom mi pontosan,de nagyon kedvelem!
Újabban a bajom az ezzel a szappannal,hogy az alapillata áttetszik belőle és nem jön be.Gondolom a zsír része lehet az,van egy kis mellekzöngéje.
Emiatt nemannyira jön már be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Ez a kubeba illat nemtudom mi pontosan,de nagyon kedvelem!
Emiatt nemannyira jön már be.

sailorluna

2018. augusztus 14.

az illata finom citrusos, krémesen habzott. szerettem vele zuhizni, de egy kissé szárított és elég gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Csipetke

2018. augusztus 8.

Eleinte egy kicsit zavart az illata, nekem egy kicsit olyan furi volt. De aztán megszoktam mert puha lett tőle a bőröm és gondoltam, használom tovább. Kellően habzik. Az illata azért elgondolkodtat, hogy újra veszem-e ezt a fajtát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

smiley222

2017. január 7.

Vele indult minden... az őrületes kubeba-imádat. Őt és a gerániumos társát kaptam ajándékba tavaly karácsonyra és hát fantasztikusak, de a kubebás jobban levett a lábamról. Ez az illat...hmmmmm :) Kellemes habzás, tisztítás és ápolás. Nekem nem fogyott túl gyorsan, de valóban a végefelé nyúlóssá válik, dehát ennyi baj legyen vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

ildinyo

2016. július 18.

Kellemes, friss, citrusos vidám illatú, sokkal tovább tart, mint más hasonló, de drágább szappanok. A gyerekek is szeretik, szép a bőrük tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Lilien1003

2016. január 10.

Manna termékek után ez volt az első Olivia Natural szappanom, és ez valami csoda, ennek a szappannak köszönhetően nagyon hamar tudtam, hogy végleg lemondok a méregdrága agyon marketingezett előbbi szappanokról.Valóban 100% természetes. Ár érték arányban még nem találtam ennél jobb márkát. Az illata friss, citrusos, tökéletesen tisztít, sminklemosásra is alkalmas, és kombinált arcbőrre tökéletes választás. Heti 2-3 alkalommal bőr és arc radírozáshoz használom mellé a szőlőmagolajos szappanjukat, ami szintén a kubeba olajnak köszönhetően isteni illatú. Az egész fürdőszobában érezni az illatát. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

lapiskat

2015. szeptember 13.

A bőrömet kissé szárította, így sajnos nem lett kedvenc. Az illata kellemes, nem irritáló. A szárítóhatás miatt viszont csak közepest érdemel.
Ha szivaccsal használjátok, úgy lassabban fogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Ha szivaccsal használjátok, úgy lassabban fogy!

mara18

2015. augusztus 19.

Ajándékba kaptam, nagyon szerettem. Az illata nagyon kellemes, szépen habzik és puhává teszi a bőrt. De sajnos nagyon hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Racka

2015. július 18.

Jó kis szappan, nem szárított, az illata tényleg jó kedvre derít, bár nem túl tartós (természetes szappan lévén ezért nem vonok le pontot), viszont gyorsan fogy. Az Olivia üzletpolitikájáról pedig megjegyezném, hogy maximálisan elégedett vagyok, mert az eddig kipróbált szappanjai (körömvirág, agyagos, menta-levendula, geránium, szőlőmagos) mind működtek (tényleg annyi kifogásom lehet, hogy gyorsan fogynak), a kiszállítás gyors, és a csomagba még kis meglepit is csempésznek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

nreka

2015. április 23.

Kellemes illata van, jól habzik, viszont kicsit gyorsan fogy. Szívesen veszem újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate