Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 2.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nyugtató, egyben frissítő hatású szappan. Gyulladáscsökkentő, problémás bőrre kiváló.

Természetes levendulaolaj tartalma révén nyugtatóan hat, a menta olaj frissít, és jó hatással van a pattanásos bőrre.

Megany

2019. március 12.

Ez egy igazi nyárravaló szappan,mi nagyon szeretjük.
Provance varázs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Ez egy igazi nyárravaló szappan,mi nagyon szeretjük.
Provance varázs.

susi95

2018. február 4.

Nagyon jó kis darab, akciósan vettem. Ez volt az első natúr szappanom. Nekem nem tűnt fel hogy erős lenne az illata, alig éreztem. Az arcomat picit szárította, de nem zavaróan, éreztem arcmosáskor a menta hűsítését, a levendula nem dominált annyira. Szépen tisztít, és mindennapi használat mellett is vagy egy hónapig elég volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Reb

2017. május 30.

Még régebben volt ilyen szappanom, nagyon szerettem. A nyári hőségben nagyon jól jön a hűsítő-nyugtató illata, élmény volt vele zuhanyozni. Az ára kissé magasan van, de nem bántam meg, hogy megvettem. (Mintha a szúnyogcsípéseimet is nyugtatta volna valamelyest.) Erősen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Fairy0124

2017. február 8.

Tényleg jó problémás bőrre! Reggel mosom csak ezzel az arcom (este La Roche-Posay Effaclar arctisztító). Tavasz óta megvan még (most lesz egy éve lassan...), szóval sokáig elég és jó is. Szárít, mind minden szappan, de krémezni úgyis kell általában az embernek az arcát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Anne74

2016. július 19.

Nincs problémás bőröm, a menta frissessége miatt szoktam használni.
Kellemes, szeretem... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

Nincs problémás bőröm, a menta frissessége miatt szoktam használni.
Kellemes, szeretem... :)

Ophelia

2014. július 1.

Nagyon szeretem. Elsőre kicsit túl gyengének tűnt az illata, de már megkedveltem. A bőröm számára igazi felüdülés volt a Mindig szappan kubebása után, ez végre nem szárít pikkelyesre. A menta miatt kellemesen frissít. Szerintem veszek még belőle alkalomadtán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Nolee

2013. október 18.

Arcomra vettem, és a zsíros bőröm egész jól helyrehozta. Kevesebb pattanásom van mióta ezt használom, nyáron pedig fürdeni is kiváló. Sokkal jobban habzik olívaolajos társától, de nem hidratál, talán egy icipicit szárít is, mondjuk én nem bánom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

csicseriborsó

2013. július 12.

Ma hosszas válogatás után erre esett a választásom, és nem bántam meg, minden ami jó benne azt előttem leírták és teljesen egyetértek. A Köki-ben lévő Cserépvárosban vettem 990-ért, a szépséghibája csak annyi volt, hogy mikor mentem a metróhoz kezembe nyomtak egy most 7végi (júl 12-14) kuponfüzetet amiben ott virított a "Cserépváros minden termékre 25%" úgy hogy picit ideges lettem hogy hogy lehetek ilyen szerencsétlenül béna, de aztán megnyugtattam magam hogy azon a 200ft-on nem múlik semmi.. :D Lényeg hogy aki szeretne kicsit kevesebbért beruházni most 7végén megteheti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

demetern

2013. május 26.

Nagyon jó kis szappan,kicsit hűsít,a levendula abszolut megnyugtat,ápol és puhítja a bőrt,krémesen habzik,mi szeretjük! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 26.

motyor

2013. március 2.

Jól habzó natúr szappan, hűsítő mentával. Az illata nem jött be annyira, de nem volt intenzív, úgyhogy levonás nem jár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate

Az indigó szárított, zúzott levele. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, illatokat semlegesítő hatású összetevő. Használata egyre inkább elterjedt, mint természetes hajfestési alternatíva. A Wikipédia informciói alapján régen növényekből vonták ki, főleg az színagyag nevét viselő indigócserjéből, a ma a felhasznált indigó túlnyomó többsége viszont szintetikus. Az indigó önmagában kékesfekete, míg hennaporral vegyítve bronzbarna hajszínt eredményez.