Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 7.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Gyulladáscsökkentő, vérkeringést fokozó, üdítő hatású téli illatú szappan.

manobeka

2018. december 29.

A legjobb illatú szappan, imádom! Jól hidratál, csakúgy mint a többi Olivia szappan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 29.

bogarka

2017. március 19.

Szuper illata van, egyáltalán nem szárít, kellemes érzés a bőrömnek, és utána sem húzódik. Azért adok csak 4 csillagot, mert nekem nem elég intenzív az illata, főleg ha már a felénél járok-ennek ellenére újra fogom még venni, mert imádom a szegfűszeget és a fűszeres illatokat. Nekem ez nem csak téli illat, most tavasszal is biztosan használni fogom. Szeretem ezt a márkát, hazai, esztétikus, az áraik picit húzósabbak, viszont sokszor akciósan ki lehet fogni pár terméket, vagy megcsípni egy kupon akciót. Az eladóik is nagyon kedvesek a boltban. Amiket eddig próbáltam tőlük, beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

lapiskat

2015. január 3.

Ez a kedvenc szappanom tőlük. Nem tolakodó, azonban nagyon intenzív illata van fürdés közben, a bőröm nem szárítja. Nem is fogy nálam olyan gyorsan, mint egy mannaszappan. Remélem még sokáig elérhető lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

sargaeper

2013. december 17.

Isteni illata van, nagyon jól használható a mérete és a habzása miatt. Száraz a bőröm és a legtöbb szappant nem tolerálja de ezzel egész jól kijönnek és nálam nem is fogy gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Nolee

2013. október 18.

Nagyon meleg, fűszeres illatú, tényleg karácsonyi :) Jól habzik, natúr, illatos, nem szárít, tökéletes. Ha egyszer lecserélem az oliviás szappanokat, akkor talán az áruk miatt teszem majd, de ezért nem jár pontlevonás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

appdina

2013. január 9.

Ár/érték arányban nagyon jó ez a szappan. Az illata finom, igazi üdítő hatás a téli reggeleken, a habja szuper (ez egyébként minden eddigi általam használt Olivia szappanra jellemző volt), és a kinézete is guszta! Kicsit nehéz kezelni az elején, de csak azért, mert elég nagy - legalább nincs olyan érzése az embernek, hogy csak le akarják húzni anyagilag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 9.

terke29

2012. október 25.

Most rendeltem tőlük először,mert olyan jó kis akciójuk volt,és gondoltam miért ne?Nem csalódtam.Finom illat,nem szárít,jól habzik.Nem tudom csodaszer-e,de hozza amit ígér,és amit elvárok,úgyhogy 5*.És az ára is okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 25.

Goddes

2012. október 3.

Az illata csúcs, jó a habzása és ápol. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Az illata csúcs, jó a habzása és ápol. Szeretem :)

kisvacok

2012. augusztus 6.

Imádom az összes Olívia szappant!!!:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Imádom az összes Olívia szappant!!!:)))

BabyDoll

2012. február 19.

Fantasztikusak ezek a szappanok!
Finom narancsos illata van, nagyon enyhén érezhető szegfűszeggel fűszerezve. Érdekes, nekem nem téli, inkább frissítő kora nyári az illata. Nagyon krémes a habja, szinte már selymes, nem szárít. Nekem egy Olivia szappan átlagosan egy hónapra elegendő, szóval ár-érték arányban is telitalálat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Fantasztikusak ezek a szappanok!

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Illatanyagok: Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil

Nem hivatalos INCI név. Szegfűszeg illóolaj. Lásd: Eugenia Caryophyllus Oil.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.