Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 7.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Fűszeres illatú, a bőr vérellátását javító szappan. Lágyan ápolja, nyugtatja a bőrt.

susi95

2018. február 4.

Jól habzik, az illatát alig éreztem, de kicsit fenyőre hasonlít nekem. Nem lenne vele semmi probléma, ha azok a növénydarabkák nem lennének benne. Használat közben engem nagyon karistoltak, amikor meg a szappanról leáztak, undin lebegtek a víz felszínén. Ettől függetlenül engem egyáltalán nem szárított, és kellően jól is tisztít, viszont van ennél jobb is a márkánál, legközelebb inkább azokat veszem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

zorica85

2016. április 9.

Nagyon kellemes, friss illata van, finoman radíroz is. Az arcomra is használom, arra is abszolút bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Chidori

2015. november 16.

Ajándékba kaptam egy 50g-os darabkát. Az illata és a külleme csillagos ötös, engem a gyerekkoromba repített el, a hatása viszont borzasztó, csakúgy, mint a márka többi szappanja, eszméletlenül kiszárította a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

Bermuda

2015. augusztus 25.

Na ez nagyon-nagyon bejött! Méltán jár az 5 csillag - az állaga kicsit fura, mikor kitöredeznek belőle a fűszerdarabkák, de az illata és a hátsa bőven kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

miskvx

2015. június 4.

Egyik kedvencem az Oliviától. Nyáron kifejezetten szeretem ill edzések után is kiváló! Az illatáért odavagyok, a hatásáért meg pláne.. :). Nem szárít, és ha már nagyon vékonyra elkopott a szappan akkor még jobban kijön a radírozós hatása. Egy mindig van otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 4.

Ophelia

2015. április 29.

Egész rég használtam már Olivia szappant, pedig nagy rajongója vagyok a márkának. Ez a rozmaringos szappan sem okozott csalódást, szeretem a natúr illatát, a radírozó rozmaringdarabkákat, és persze a krémes habzást, amit más márkáknál emlékeim szerint még sosem tapasztaltam ilyen mértékben. :) Egy ideje a bőröm valamiért rettentő szárazzá vált, bármivel kenegetem-testápolózom, úgyhogy eszemben sincs a szappant okolni miatta, de sajnos nem javít a helyzeten, bár nem is hidratálás a funkciója. A kubebás Olivia szappan mindent visz, de kivételesen erre is megadom az öt csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

crazy cat lady

2014. május 9.

Apukámnak vettem, mert nagyon szereti a rozmaring illatát, és próbálom átszoktatni a családot a natúr termékekre. Eleinte csak néha-néha használta kézmosásra, esetleg arcmosásra, de egy ideje már csak ezt használja, arcra és testre is. Azt mondta, hogy sokkal jobb mint a tusfürdő, és ha elfogy, vegyem újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

marinababa92

2014. április 18.

a honlapon erre az egyetlen szappanra írják, hogy samponként is lehet használni, úgyhogy annak is ki fogom! de már így is több funkciós! kézmosás, arc, tusfürdő... :) ha pedig börradírozni szeretnék, akkor nem a szokásos kézben felhabosítós testre a habot felvivős módszert alkalmazom, hanem közvetlenül a bőrömet dörzsölöm be vele! nagyon praktikus! úgyhogy eddig 4, de ha samponként is működni fog, akkor 5in1!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Macsek23

2014. március 16.

Nagyon diszkrét, finom illat, kicsit radirozó hatással. Ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 16.

Nagyon diszkrét, finom illat, kicsit radirozó hatással. Ötös.

Szappanoslány

2014. február 12.

Nagyon szerettem használni, jól tisztít,finom, puha bőrt eredményez. És engem egyáltalán nem szárított. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate