Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

A vetiver indiai fűből nyert olaj, illata füstös, fás. Kiváló bőrápoló, különösen férfiaknak ajánlott. Minden bőrtípushoz megfelel.

Kiszerelés: 120 g

motyor

2013. február 2.

Nekem ezt a szappant "Ópium" fantázianéven adták el. Nagyon érdekes és karakteres illata van, mondjuk tényleg inkább férfiaknak ajánlanám. A hatása nagyjából olyan mint a többi Olivia szappané: megfelelően habzik - tisztít, nem szárít, natúr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

demetern

2012. szeptember 15.

én a homoktövisest próbáltam,ugyanilyen színű,abszolut 5*,isteni finom illata van,kitűnően habzik,kecsketejes,krémes,tápláló szappan,ami után a bőr megnyugszik és pihe-puha lesz! Megéri az árát!És ekcémára is nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Illatanyagok: Vetiveria Zizanoides Root Oil

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.