Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 8.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Finom, érzéki illatú szappan. Lágy, gyengéd ápolást biztosít. Minden bőrtípusra ajánlott.

lapiskat

2015. szeptember 13.

Kellemes, nőies illata van, viszonylag lassan fogyott el. Sajnos azonban ez is kicsit szárította a bőröm, így mindennapos használatra nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

ufonyuszi

2014. október 28.

Gyorsan fogy, erős illatú (sajnos nekem nem annyira jön be az illata), szép, mutatós mintájú szappan, az összetevői remekek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Nolee

2014. július 25.

Nagyon-nagyon finom, erős illata van. Tényleg krémes, nem szárít, sőt hidratál. Az erős illata miatt viszont nem biztos, hogy mindenkinek tetszik. A végére már én is kicsit untam.
Nekem nem fogy gyorsan, félbe szoktam vágni, így egészen sokáig kitart, és időnként kiviszem a fürdőből, hogy teljesen ki tudjanak száradni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

bodroska

2014. április 16.

Elképesztően finom, nőies, virágos illat, krémes, gazdag hab...A szokásos szuper Olivia minőség. A kedvencem lett a gerániumos és a körömvirágos társa mellett. Az ilang-ilang illata eléggé egyedi, nem az a szokványos sablon-virág illat, így nem mindenkinek tetszik. Zárójelesen jelezném meg csak, hogy a szappan elképesztően gyorsan fogy. Ez az Oliviák sajátossága sajnos, ami viszont nem von le semmit a csodálatos minőségből!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

Vica75

2014. január 1.

Az erős - engem macskahúgyra emlékeztető- illata miatt nem tudtam megtűrni a fürdőszobában, kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

Suklaakeiju

2013. november 15.

Imádom az Olivia szappanokat!
Normál bőröm van, ami bizonyos tusfürgők után húzódni szokott kicsit, de ez a szappan bevált. Nagyon szeretem, kellemes használni, pont jó a mérete, nem mászkosodik, csodásan, krémesen habzik, finom illata van, ami mindig belengi a kis fürdőszobámat, nem kell belőle sok, így gazdaságos is, és az összetevői is kifogástalanok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Imádom az Olivia szappanokat!

Ophelia

2013. augusztus 24.

Ez sem okozott csalódást, bár a kubabás szappan illata kicsit jobban tetszett. Remekül habzik, az illata sokáig megmarad a bőrömön. Nem szárít szerencsére, bár elbír utána egy kis testápolót a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Nanaho

2012. május 1.

Imádom az illatát,a lilás habját...tökéletes. Örülök hogy rátaláltam ezekre a jó kis szappanokra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

misoko

2011. július 7.

Egy gond van csak,hogy elég nehéz hozzájutni ezekhez a szappanokhoz,alig lehet valahol kapni.Mégjó,hogy van Magyarok Vására és tudok spejzolni! Nagyon kellemes illatú szappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate