Olivia

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: winnie, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Gyümölcsös ízű, enyhén pirosító hatású, természetes szájfény szedermag olajjal. Kakaóvajat, she-vajat és E-vitamint tartalmaz. Fényessé és puhává varázsolja az ajkakat.

nefi02

2017. október 30.

Abszolút egyetértek az előttem szólóval. Az Oliviának nagyon jó termékei vannak, ez nem az. A bőr melegének hatására szinte folyékonnyá válik, kenődik mindenhova, egyáltalán nem szívódik be és büdös. A használata után úgy néz ki az ember, mintha egészben szeretett volna elfogyasztani egy céklát :D Lemostam, kidobtam, soha többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

ancsi97

2017. július 24.

Nagy reményeket fűztem hozzá,de elég rossz termék. Az illata köszönő viszonyban sincs a szederrel,leginkább büdös :( A szine az szép ,de közel sem tartós. Lejjebb valaki irta,hogy túl kemény az állaga,hát szerintem meg túl folyós. A tégely nagyon cuki,szép,imádom a szineit,de hasznavehetetlen. Az ujjamra sokkal több termék kerül mint amit a szám felvesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

lillubillu

2016. január 6.

Nagyon jó csak tül piros

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 6.

Nagyon jó csak tül piros

micirpicir

2015. szeptember 21.

A dr. Hauschka ajakbalzsam kiváltására kerestem valami olcsóbb alternatívát a natúrkozmetikumok körében. Úgyhogy vettem egy ilyen Olivias ajakápolót. Sajnos nekem nem jött be. Fényes lesz ugyan az ajkam tőle, de ápoló hatást nem tapasztalalok,óránként kenegethetem,ha akarok egy kis hidratálást. Emellett a fémtégelyes csomagolás sem nyerte meg a tetszésemet. Szóval keresem tovább a megfelelő ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Ophelia

2015. május 27.

Általában imádom az Olivia termékeket, ajakápolóm viszont még nem volt tőlük, muszáj volt kipróbálnom. A mentolos ajakápolókat ki nem állhatom, a narancsos kozmetikumok szintén nem a kedvenceim, úgyhogy erre esett a választásom. Nekem tetszik, imádom azt az enyhe egészségesen pirosas színt, amit az ajkaimnak kölcsönöz, a hidratálásával is elégedett vagyok. Valóban kissé olajos érzés, miután megolvad, de gondolom ez a természetes olajoknak tudható be, szóval engem nem zavar. Nincs kellemetlen íze vagy illata, és ahhoz képest, milyen lassan fogy, remek árban van. A csomagolásával nem vagyok maradéktalanul kibékülve, nehéz kinyitni, és belenyúlni sem szeretek, összességében 4 csillaggal tudom értékelni így mindent összevetve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

naturgirl

2015. április 23.

Nagyon megörültem, mikor megtaláltam, mert szeretek természetes összetevőkből készült termékeket használni. Az illata finom, a színe szép, viszont a kiszerelése hagy némi kívánnivalót maga után... Az állaga hidegben kemény, melegben szinte teljesen folyékony, hiszen jelentős részben shea vajból van. Szerintem ez oké, ennyit érdemes áldozni a kemikália mentesség oltárán. Kiszerelése komolyan megnehezíti pl. a tömegközlekedésen való használatot, hiszen nem túl higiénikus ez az "újjal kenős" módszer. Összességében szeretem, viszont mindig van nálam egy stiftes ajakápoló is, arra az esetre, ha ennek használatához nem adottak a körülmények.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

picur002

2015. március 30.

Megörültem amikor találtam egy természetes összetevőjű színezett ajakbalzsamot, de nem az igazi. Ápoló hatása elmegy, a színe ugyan szép, de annyira csúszkál, hogy mikor felvitel után összedörzsölöm az ajkaimat, alul az ajkaimon túl is "kicsúszik", ezért tükörre vagy óvatosságra van szükségem. Ráadásul elég könnyen meg is olvad, egyszer a zsebemben felejtettem, és a testmelegtől folyóssá vált, sikerült is jó összekennie a dobozt. De a téli kinti hidegben meg megdermed és sokáig kell dörzsölgetni hogy használható legyen. Nem veszem újra, az Yves Rocher cseresznyés ajakbalzsama sokkal jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

ZsuzsiV

2015. március 18.

Na igen..ha nem ilyen kiszerelésben lenne kapható, megkapná az 5*-t..de a mini, nyomi tégely miatt 4*. Amúgy illatilag, színileg, ápolásilag, összetevőileg nálam bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

nadalandy

2015. január 29.

Sziasztok, én nyertem ezt a kis terméket. Az illata szerintem kellemes, bár a szederhez semmi köze sincs. Még a piros színét is szeretem. A kiszerelése szerintem szörnyű mind higiéniai, mind kihasználhatóság szempontjából. Nagyon nehéz vele dolgozni, mert pl ha a táskából kiveszem szinte lehetetlen felkenni annyira megkeményedik. Igazán csak gyertya mellett lehetne jól felhasználni.
Sajnos nem túl tartós és nem is hidratál hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Sajnos nem túl tartós és nem is hidratál hosszú távon.

kiscsibe

2014. november 14.

Érdekes, én, amit kb. egy hete vettem és használom is, engem nem szárít, sőt tök jó puha lett tőle a szám és hidratált. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol