Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elwing88, Módosítva: 2013. október 12.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Ez a természetes krémdezodor kizárólag szódabikarbónát és shea-vajat tartalmaz, így egyszerre hidratál és fejti ki nedvességmegkötő hatását. Nem tömíti el a pórusokat, így az egészségre sem jelent veszélyt. Édes, fűszeres virág illata miatt leginkább hölgyeknek ajánlott.

Kiszerelés: 35 g

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu
fankitown

2020. január 31.

Éveken keresztül használtam és imádtam, nagyon kevés is elég volt belőle, egy tégely kb 2-3 hónapig is kitartott. Ez volt a kedvenc illatom ebből a termékcsaládból! Ha izzadtam is mellette, annak is inkább vizes állaga és illata lett, nem hagyott sosem foltot a ruhán, tényleg szerettem. Az sem zavart, hogy a felkenése után mindig kezet is kellett törölgetni, mert ott maradt egy minimális mennyiség az ujjamon. Alapvetően száraz, de egyáltalán nem érzékeny a bőröm, aztán egyszercsak mégis történt valami.... Már csak úgy tudtam használni, ha délután tusfürdővel lemostam és újra kentem estig, különben nagyon elkezdte szárítani és irritálni a bőrömet. Aztán már ez sem működött, és fél napot sem volt komfortos viselni. Borzasztóan sajnálom, mert azóta sem találok semmit, ami az aranykorának a nyomába ér, cserébe alapból bizalmatlan vagyok minden iránt, ami szódabikarbónát tartalmaz. Meg vagyok lőve, ami a bio dezodorkat illeti, pedig párat kipróbáltam már (CD, Alverde, Olívia deostick, Dermaflora, Bioobaza). Nagyon sajnálom, lehet, hogy adok neki még egy próbát így, hogy pihentettem, de nem vagyok túl bizakodó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

roszik.ivett.kitti

2019. július 26.

Imádom az ylang ylang és a kubeba illatát, de ez a krémdeó inkább hasonlít egy szúnyogírtóra. A termékcsalád másik két krémdeója bejött a teafaolajos és a gerániumos. Azok égész nap kitartottak, de ez sajnos kb 1 óra után semmit nem használt. Nekem is mintha felerősítené a saját szagom. Majd elajándékozom valakinek. Sajnálom, hogy ez nem jött be. Viszont plusz pont, hogy könnyebben kenhető a többi deónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

SpinnerCat

2019. március 24.

Az illata nekem tetszik, ezt meg egy levendulásat vettem az Oliviaban - előtte Mannát használtam, ennek az ára barátibb, meg szeretek kísérletezni is. Hatásával is elégedett vagyok, bár sose voltam egy izzadós típus, nem kellett túl sokat küzdenie rajtam. Egyedül a felkenése macerás kicsit, darabkásnak, karcosnak érzem a bőrömön (ezért a pontlevonás), a kis pálcika pedig bár jó ötlet, de töredezik (és a tégelyes csomagolás higiéniai kihívásaira sem biztos, hogy elégséges). Kíváncsi leszek, mekkora eltérés van használatban-érzetben az eltérő illatok közt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Okapi

2019. március 21.

Nekem ugyanúgy bevált, mint a márka többi krémdezodorja, amiket 2014 óta használok. Az illata ennek is finom, nem tolakodó. Szerintem csodaszer, akár a más illatú testvérei :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

juvena

2018. december 5.

A legtöbb krémdezodort kipróbáltam a termékcsaládból, mindegyik bejött, kivéve ezen termék. Nem vagyok izzadós, de ha egy picit is megizzadtam, borzasztó erős, szinte állatias 'illatot' árasztottam. Első használatkor többször körbeszagoltam, honnan jöhet a szag, és megdöbbenve konstatáltam, hogy tőlem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

susi95

2018. február 4.

4 napja próbálom használni, de valami borzasztó rajtam...a tasakban fincsi, natúrkozmetikumhoz képest erős illata van, és kenhetőbb mint a többi, viszont felkenés után semmit nem használ. Nem vagyok egy nagy izzadós, de olyan, mintha kiemelné vagy felerősítené a testszagot...😢 ez előtt szintén ettől a márkától volt 2 deóm (natúr és geránium -levendulás), azok maximálisan megfeleltek, de ez nekem nem jött be, úgyhogy nem erőltetem, továbbadok rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

kunzsuzsi

2017. november 29.

Egy hete használom, egyelőre nem tapasztaltam semilyen negatív hatást. Az ilalta tényleg kicsit erős, de engem nem zavar. Első natúr deóm, szóval nem tudom még összehasonlítani mással, de ha nem irritál, akkor biztos el fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

DoraArt

2017. október 9.

Eddig a Fabula krémdezodorokat használtam, de úgy gondoltam kipróbálok egy másikat is összehasonlitási alapnak (meg azért mert, mert ez olcsóbb :))
Nekem az illatát az elején meg kellett szoknom, kicsit nagymamásnak véltem, de igazából most már közel egy havi használat után még tetszik is (vagy csak nagyon sikeresen hozzászoktam)... Azt kell, hogy mondjam, nehezebb kenni, mint a Fabulát, az állaga sokkal sűrűbb/keményebb és érdesebb is. Mindennapos használatnál el tudom képzelni, hogy érzékenyebb bőrüeket irritál. Nekem nem okozott problémát, csak az elkenése volt macerásabb. Igazából nem rossz termék, de a Fabulával összehasonlítva nem nyert. El fogom használni, de szerintem visszatérek a Fabula teafa-levendula krémdezodorjához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Nayame

2017. augusztus 22.

Másik két illatát is kipróbáltam ennek a termékcsaládnak. A hatásával elégedett vagyok, leszámítva, hogy mindennapos használat mellett irritálja a bőrömet, de ezt megpróbálom kiküszöbölni azzal, hogy cserélgetem a dezodorokat. Ez a dezodor viszont számomra elviselhetetlenül büdös, nem is tudom, hogy nem vettem észre a boltban. Egy-két használat után elajándékoztam, és biztosan nem vásárolom újra. A 3 csillagot azért adom, mert mégiscsak, "mindenmentes", jó az ára és a hatása is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

hagica14

2017. május 30.

Számomra nagyon erős az illata, egész nap az orromban van, engem ez zavar. Hatását tekintve nem volt problémám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 30.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Oil