Olivolio Botanics

Ár:   €25   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2020. július 30.

Ár:   €25
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdagítva 100%-os bio kannabisszal (kannabisz sativa magolaj), amely a leggazdagabb természetes forrása az omega 3,6 és 9 zsírsavak, vitaminok és antioxidánsoknak.

• Mély hidratálást biztosít
  • Fellép a szabad gyökök ellen
  •  A bőrt puhává és simává teszi .
  • 24 órán keresztül növeli a bőr hidratálódását

Parabén és ásványolaj mentes. Állatkísérlet mentes, és 91%-ban természetes eredetű összetevők találhatóak benne.

bettina28

2020. július 25.

A görögországi nyaraláson kaptam ebből egy mintát tavaly. Igazából minden bőrtípusra írja, viszont az enyém szerintem nem kedvelné hosszútávon. Elég vastag rétegben vittem fel, mert az utolsó nap este kaptam, a párom pedig totál ki volt akadva, hogy hazafelé nehogy gond legyen a cannabis tartalomért :D Ezért az egész mintát lényegében két felé osztva felkentem az arcomra, ne vesszen kárba semmi alapon. Egyébként is elég testes krém volt, de legalább 3-4 alkalomra elég lett volna. Így iszonyatosan tömény volt, alig tudta beszívni a bőröm. Egyébként száraz bőrűeknek jó lehet, kellemes illata volt és tápláló krém, viszont nekem az alapból zsírosabb bőrömre sok lenne mindennapi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.