Ombia

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lory, az összetevőket feltöltötte: Diuszkaa, Módosítva: 2018. november 6.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Ajakápolók

Méhviasszal és gyümölcsviasszal a jojoba- és mandulaolaj puhává varázsolja az ajkakat.

Aperol és PinaColada illattal

Babooca

2019. február 18.

Nekem a Pina Colada-s változat van meg. Karácsonyra kaptam, de így télre érzem, hogy nagyon nagyon kevés. Megpróbálkozom vele nyáron is, addigra már nem kell erős hidratálás az ajkaimnak.

Első pár próbám eredménye: nem ragad, nem csúszik, nem zsíros. Nem hagy színt az ajkakon, finom illata van. Praktikus, táskába dobós darab. Engem szárított, de ez egyéni probléma. Később visszatérek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Lory

2018. március 15.

Eddig nem láttam az Aldiban,pár hete egy akció keretében futottam össze vele,viszont Ausztriában állandó terméke a Hoffernek.Az aperol ízesítésű van meg nekem.Eléggé szeretem,mert az a típusú ajakápoló amit alig érezni az ajkakon,nem viaszos,nem krémes,hanem amolyan vizes hatású.Inkább az illata ami aperol de felkenés után elillan és az íze is alig érezhető,ami minimálisan van neki,azt én szeretem,kellemes.Nem színez még fényesnek sem mondanám. Hatása érdekes,ha egy nap sokszor használom,akkor enyhén szárít de ha megállja az ember,hogy max. 2-3-szor kenje fel,akkor remekül hidratál.:))Azoknak is tökéletes,akik több ajakápolót használnak egyszerre,egy a táskában,egy az autóban stb...mert így bőven megoldható,hogy ne használjuk sokszor egymás után.
A mennyisége is érdemel pár szót,12 g-os,tehát több mint a duplája a stiftes ajakápolóknak,így pedig az ára is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.