Ombia

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenarta23, Módosítva: 2015. március 4.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Dezodorok

Megbízható védelmet nyújt a hónalj nedvesség és testszag ellen.  Az aloe verás gyengéd formula gondoskodik egy kellemesen száraz bőrérzetről. Alkoholmentes.

Barbizero

2017. október 4.

Számomra undorítóan fullasztó szaga van, nem bírom elviselni mert köhögő rohamot kapok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

lenarta23

2015. február 17.

Engem főleg az illata fogott meg, amikor megszagoltam, tényleg nagyon kellemes, friss illatú. A hatása nekem nem mindig volt elég, otthonra megfelelő volt, de ha dolgoztam akkor már nem teljesített annyira jól, izzadtam mellette, de nem a hónaljam, hanem a ruhám lett kellemetlen szagú. Negatívuma számomra még, hogy nagyon porol, elég fullasztó, ha zárt térben fújom be magam vele. Az ára is kedvező, bár nekem hamarabb elfogyott, mint pl. egy Rexona spray.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract