Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katarina87, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Egyéb

Különösen kíméletesek és kiválóan alkalmasak a körömlakk alapos eltávolítására.

Bőrgyógyászatilag bevizsgált.

Kiszerelés: 60 darab

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dorka92

2012. szeptember 24.

Az illata se tetszett, ráadásul erősen dörzsölni kell a körmöket, hogy valamit elérjünk vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

CatLynn

2012. szeptember 18.

Az ALDI-ban jutottam hozzá először, nagyon kedvező áron volt. Nyaralás előtt álltam, azért döntöttem emellett. Egyáltalán nem bántam meg. Még a csillámos/fekete/vérvörös körömlakk leszedéséhez is elegendő 2 lapocska. Nagyon kellemes illata van, és a flyékony, pláne acetonos körömlakklemosókkal ellentétben ez nemhogy nem roncsolja, hanem táplálja a körmeimet. Mióta ezt használom, erősebbek és szebbek a körmeim. Nemrég szereztem be újra, az ára kicsit emelkedett, most max. 500 ft-ért kapunk 60 lapocskát. Nekem megéri ez az összeg. Biztosan fogom még újravásárolni, és mindenkinek csak ajánlom, hogy próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Roxanne

2012. szeptember 11.

Nagyon ügyesen leszedi a körömlakkot.
Nem szárítja ki az ujjvégeket.
2 lapocska elég a 10 ujjamra. (kényelemből használok többet)
Kellő mértékben át vannak itatva a lapok, de nem csöpög belőlük a lemosó.
Na gyerekek, EZ illatosított körömlakklemosó! Amint megbontottam a celofánt, elárasztott az a rendkívül finom gyümölcs illat. Elsőre a maracuja ugrott be, mármint a maracuja-illattal reklámozott sminktermékek, amik ugye rendre dinnye, barack és még valami kis plusz keverékei a valóságban. Itt is valami hasonló kis csalóka illatkompozíciót vizionálok.
Kedvező áron kapunk rendkívül nagy csomagot.
Az még a jövő zenéje, hogy előbb sikerül-e elhasználnom, mint hogy kiszáradna az egész. Mindenesetre, ha a jövőben utazgatnom kell, jó ideig rendelkezésemre fog állni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Nagyon ügyesen leszedi a körömlakkot.
Nem szárítja ki az ujjvégeket.
2 lapocska elég a 10 ujjamra. (kényelemből használok többet)
Kellő mértékben át vannak itatva a lapok, de nem csöpög belőlük a lemosó.
Kedvező áron kapunk rendkívül nagy csomagot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate