Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Egyéb

• Nyomott mintás és sima oldallal
  • 100% tiszta pamut

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. augusztus 5.

El sem hiszem, hogy ezt a terméket még legalább százan nem véleményezték!
Bevallom, szeretem a "kis dolgokban is a legnagyobb" megoldásokat, és ez a vattakorong is illik ebbe a sorba. Mindennap használom, ezért nagyon fontos, hogy az esti sminkeltávolításnál ne kelljen bosszankodni és elfogadni, hogy hát nem az igazi, de ár-értékarányban...... Nincs de.
Könnyen elérhető, kiváló segítőtárs, csak ki ne vonják a forgalomból!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

El sem hiszem, hogy ezt a terméket még legalább százan nem véleményezték!
Könnyen elérhető, kiváló segítőtárs, csak ki ne vonják a forgalomból!

macooka

2019. június 27.

Ez a rózsaszín vattakorong egy csoda. Kenterbe ver minden más hasonló terméket. Mióta egyszer kipróbáltam, nem is veszek mást, mert felesleges, ennél úgysem lehet jobb. Nem mállik, nem foszlik, akármennyire dörzsölöm is a fejemet, egyben marad. Nem túl vastag, nem túl vékony, egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

szeliger

2018. július 19.

Észrevétlenül fogyott ki itthon a szokásos vattakorong készlet, nem is tudom, hogyan történhetett meg:) A Marionnaud sajátmárkás termékét szoktam használni, de mindig akciósan veszem, most pedig nem is esett útba ilyen üzlet, kuponom sem volt, gondoltam valami hétköznapibb, könnyen lérhető vattakoronggal próbálkozom. Sajnos a legtöbb olcsóbb korong nem tiszta pamut, a Lidlben és az Aldiban is vadásznom kellett az összetevőket. Végül csak sikerült egy figyelemreméltó darabra rálelni, dupla kiszerelésben, igencsak gazdaságos csomagolásban mérik ezt a vattakorongot.
A termék egyébként kifogástalan. Az egyik oldal sima, kissé csíkozott, a másik méhsejtmintás, igazándiból különbséget nem tapasztaltam a két oldal között. A lemosókból éppen megfelelő mennyiséget vesz fel, a bőrhöz gyengéd, kényelmes vele dolgozni. Nem potyognak a szálak, a korong széle úgy van eldolgozva, hogy ketté lehessen választani, ugyanakkor jól tart, magától nem esik szét.
Teljesen elégedett vagyok, jó minőség, kedvező áron, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 19.

Teljesen elégedett vagyok, jó minőség, kedvező áron, biztosan újra fogom venni.