Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: allthemakeup, Módosítva: 2013. február 10.

Lelőhely:   Aldi

NeversaynotoPanda

2016. március 31.

Ajandekba kaptam, gyonyoru fekete a festeke, a kefe eleget vesz fel mindket szempillara, hosszit, bar nem dusit,de en azt nem is akarom. Nekem eddig 5*
Upd.: valamiert annyira osszecsomositja a szempillaimat.. pedig az elejen nem viselkedett igy. Es alig akar megszaradni is. :( sajnos lekell vonjak 2 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 31.

Klaudia

2013. március 7.

Szerintem a legjobb hosszabbító spirál. Lekörözte a drága 4D loreálost és az avon hosszabbító spirálját is! Nekem nem ragasztotta egyáltalán össze a pilláimat, így nem csak hogy szép hosszú lett tőle, de még dúsabb is, szemben az előbb említett két spirállal. Talán annyi negatívumot tudok róla mondani, hogy kicsit kiszárad egy idő után és nehezebb vele dolgozni, de azért nem annyira hogy ne lehessen használni utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

allthemakeup

2013. február 15.

999 Ft volt az Aldiban. Ennyi pénzért vártam valamit.Sajnos ez a spirál semmire sem jó. Összeragasztja a pillákat, mivel túl sokat vesz fel a keféje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 15.