Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: suzie19, Módosítva: 2015. június 23.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az Ombia Cosmetics olaj és E vitamin tartalmú sminkeltávolító korongok különösen kíméletesek a bőrhöz és még a vízálló szemfestéket is alaposan eltávolítják.

A bőrrel való összeférhetőség dermatológiailag és szemészetileg igazolt. Kontaktlencsét viselő személyek is használhatják.

LathatatlanOzike

2016. április 13.

Szerintem sokkal jobb az aloe verás társa, az egyáltalán nem hagy zsíros pacsmagot.
Ha ezt nem veszem figyelembe, akkor ez is tudja azt a szintet hozni, amit a másik. Le tudja szedni, amit előírtak neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol