Ombia

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: narancsdzsem, Módosítva: 2015. május 27.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Fényvédők

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mk17

2016. június 13.

Hát, sajnos ez nekem nem igazán jött be. Mint ahogy narancsdzsem is írta, aki nem szereti az olajos érzetet, annak nem való. Hát... én nem szeretem az olajos érzetet. Ez pedig amikor lezuhanyoztam magamról, konkrétan úgy nézett ki a zuhanyzótálca, mintha egy liter olajat odaöntöttem volna, szabályosan szivárványszínű lett a víz. Amúgy biztos nem rossz ez, de én nem bírom elviselni. Sajnos köze nincs az ugyanilyen márkás napozókrémhez, ami szuper állagú a bőrömön. Valakinek ez a jó, valakinek az, ennyi. Nekem nem ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

narancsdzsem

2015. szeptember 22.

Egész jó spray, rájöttem, hogy lehet normálisan kifújni a palackból. Valóban hűsít, és mivel olajos, és nem szívódik be teljesen, ezért nem szárad ki a bőr napozáskor. Sőt, vízből kijőve jól esik vele újra "hidratálni."
Aki egyáltalán nem szereti a kicsit olajos érzetet, az viszont ne vegye.

Update: ... és még csak le sem égtem. Jó cucc ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Aki egyáltalán nem szereti a kicsit olajos érzetet, az viszont ne vegye.

Update: ... és még csak le sem égtem. Jó cucc ez!