Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aranycsirkee, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

szevin007

2015. november 19.

Harmadszor vásároltam újra. Nagyon szeretem! Pattanásokra kenve szuper, de az egész arcomat átszoktam törölni vele esténként. Reggelre mindent, ami nem odavaló eltűntet. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

FerJuci

2014. december 23.

Szeretem ezt az olajat, mert olcsó, hatásában pedig ugyanazt produkálja, mint pl a Tebamol teafaolaj, csak ez 30 ml kb 600 forintért, az meg 20 1600 forintért. Pattanásokra használom, vizet teszek egy kis vattakorongra, arra cseppentek belőle és áttörlöm az arcom. Elég jól leszárítja a pattikat és fertőtlenít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate