Omerta

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: adrica, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Ár:   2000 Ft

Giorgio Armani Si parfüm utánzat

adrica

2018. szeptember 19.

Elnézést kell kérjek mindenkitől, de ahogy tudom kijavítom a hibát. Ugyanis, ez a fénykép az Oh My God parfüm képed, ugyanígy néz ki az Oh My Dear is, csak az utolsó betű D. A God-ról nem tudok nyilatkozni, hogy egyáltalán van- e különbség, de a Dear az nagyon finom. Meglepődve láttam a neten több helyen is, hogy ez a Si utánzata. Nem akartam elhinni. Még hogy én egy Si-be így beleessem? Pedig megfogadtam, hogy na az biztos nem, én meg a Si az nem leszünk viszonyban. Hát de! Még pedig így. Ez a kis üvegcse, ami nem is kicsi, igen elbűvölt. Azt hittem, hogy az Olympea-nak találtam egy remek utánzatát, és szinte már érezni véltem a kókuszt is, pedig azt nem írja az összetevőkben. De annyira akartam hinni, hogy szinte éreztem. De csak annyit summáztam, hogy ez rendben van, jó ez nekem. Úgy hogy amint kerítek rá alkalmat be is szerzem. A Tesco-ban találtam rá, ott próbáltam ki, a honlapjukon meg is lehet rendelni, de még számtalan cég forgalmazza mint az akciósillat.hu és még sokan mások, akik utánzattal foglalkoznak.
Nem tudok sokat írni az illatról, csak, hogy isteni (My God!!! Dear!!!) illata van, édes, mi kell még? Annyira finom, hogy megfogadtam, hogy valakire a családból rákenem, hogy vegye meg nekem a most közeledő névnapomra, erre Anyu vagy a Párom lesz esélyes :) . A lényeg, hogy sokáig tartó, de nem olyan intenzív mint az eredeti, sőt, még más utánzatoknál is sokkal pofátlanabb, erőszakosabb kivitelezésben illatoltam, de ez annyira kis finom, hogy megnyert. Jobban, mint bármely katalógus illat, pedig ebben a hónapban is vagy 3at kihoztak, de inkább ezt veszem meg. Na erről ennyit. Kétezer körül van, talán ha akciós, akkor nincs is annyi. Annyit simán megér, hát még nekem! Ha tényleg az enyém lesz, akkor jövök frissíteni, hogy tovább hogy működünk együtt.

Up.: Még jó, hogy vásárlás előtt tettem még egy próbát! Másodjára mintha nem is ugyanaz a parfüm lenne! Most éreztem igazán, hogy nagyon szappanos utóhatása van. A Si-t meg sem közelíti, még nyomokban sem, bár édes besorolású. Szerintem hatósugara nem nagy. Nem mondom, hogy rossz, bájosságát továbbra is fenntartom. De nekem túl szappanos. Szerencsére nem a gyöngyvirágos szappanos körbe tartozik. Levonok 1 csillagot, így csak 4 csillagos lesz, de csak azért, mert elsőre becsapott! Lehet, hogy más behatások is értek, nem tudom. Vagy akkor csak kevesebbet használtam belőle? Ha ajándékba kapnék, nem mondom, nem volnék szomorú, de akarva, így ismerve, nem az én illatvilágom. Kiknek ajánlanám? A két végletnek: vagy nagyon kis fruskáknak, mert lágyságával, bájával illene hozzájuk, vagy pont az idősebb 60-as korosztálynak. Mintha a pasztell szín jelezné hangulatát. Szerencsére nem egy erőszakos, mint a Si!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.