Omum

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Szappanok

Optimális megoldást biztosít a terhes nők bőrének tisztításához anélkül, hogy kiszárítaná azt. Hidratál, véd és megelőzi a striák kialakulását zuhanyzás közben. Titka: hagyományos, hőmentes gyártási folyamat által előállított természetes és hidratáló szappan. A természetes összetevők tulajdonságait megőrzi. Lágy habot képez. A búzacsíra és az E-vitamin különösen puhává teszik a bőrt.

Az összetevők 90,4%-a természetes eredetű, 69%-a ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származik.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil