OPI

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Jojoba olajat és E vitamint tartalmazó olaj, amely nemcsak szárít, hanem finoman ápolja az oldalsó és hátsó bõrredõket, valamint megóvja azokat a berepedezéstõl.

Kiszerelés: 9 ml

Joaninha

2016. október 4.

Nekem használ és bevált, felgyorsítja a száradási időt és utána nem mászik el a lakk, nem marad meg benne a hajam vagy az ágynemű nyoma. Nekem is sokáig elég a kis üveg és nem is kell sokat tenni belőle 1-1 körömre. Egyedüli észrevételem, hogy nyáron 40 fokban, amikor minden olvad és a körömlakkok sem tudnak notmálisan megszáradni, akkor felhólyagosítja a lakkot, emiatt levonok egy pontot.

UPDATE:
Közben rájöttem, hogy a felhólyagosodás nem a meleg miatt volt, hanem ez a folyadék okozta. Nagyon szomorú vagyok és ki is dobtam mérgemben. Azóta pedig egy Astor száradást gyorsító fedőlakkot használok minden lakk fölé. Az nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

UPDATE:

miko02

2015. július 3.

Szerintem nagyon jó dolog! Hetente többször is lakkozom a körmömet, úgyhogy örülök, hogy a száradás folyamatát felgyorsíthatom. 10-15 perc alatt a 4-5 réteg lakkot is "használhatóvá" szárítja, további 10 perc alatt pedig keményre. Az árát kicsit sokallom, igyekszem kuponos napokon beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

bekr86

2014. március 10.

Nem értem az előttem szólókat, szerintem jó kis termék. Nálam beváltotta a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

SanTessa

2013. szeptember 17.

Csak megerősíteni tudom az előző két véleményt. Ennél ócskább és feleslegesebb termékkel még nem találkoztam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Gabriella1979

2013. augusztus 16.

Elgondolkodtam hogy bejelentést teszek a fogyasztóvédelemnél. Ez a szer szerintem is egy óriási hulladék!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Avicky

2013. augusztus 16.

Semmire sem jó, 3 ezer forintos szemét. Kipróbáltam, hogy egyik kezemen teszek a körmeimre, a másikra nem, az eredmény ugyanaz volt, nem száradt hamarabb.

Eizsu

2013. május 1.

Mióta az első üvegcsét megvettem, nincs olyan, hogy ne legyen itthon belőle. Hetente lakkozom a körmeimet, előfordul, hogy többször is, és szerettem volna a száradást felgyorsítani. Felviszem az alaplakkot, majd két réteget a színből, fedőlakk (ez néha elmarad) és utána jönnek a cseppek. Amit ígér be is tartja, tényleg néhány perc (5-8) és teljesen keményre szárítja a lakkot. Számomra csodaszer. Elég drága, de megéri. Még ilyen sűrű használat mellett is egy 9 ml-es üveg hónapokig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Antioxidánsok: Tocopherol