OPI

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: paunemonika, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Levegőn száradó zselé lakk

Az OPI létrehozta az Infinite Gel Effects Color System, végtelen fényű, gél hatású hibrid rendszerét,amely LED/UV lámpa használata nélkül nyújtja mindazt a gazdag színt,intenzív ragyogást és tartósságot, amelyet eddig csak egy gél lakk tudott.Ráadásul eltávolítása nem igényel áztatást.Az OPI-ra jellemző klasszikus, kifinomult, krém fedést nyújtja a harminc gyönyörű színárnyalat,melyek használata és eltávolítása nem különbözik a körömlakkétól, viszont ragyogó fényét egészen addig megőrzi,amíg a körmödön van. Ezt egy 3 lépcsős rendszer biztosítja: az alapréteg meggátolja, hogy a köröm foltos legyen, és erős tapadást biztosít;a 30 árnyalat, a pigmentek késleltetett aktiválódásának köszönhetően, hosszan megőrzi élénk színeit; a magas fényű fedőréteg pedig dimenzionális ragyogást hoz létre.Ezek együtt teremtik meg a feltételeit egy igazán tartós, magas fényű, divatos viseletnek körmeiden.

szandra5

2017. április 29.

Nekem viszont tökéletes ez a lakk, sőt eddig legjobb lakkom!! Egy rétegben is jól fed, fedőlakkal pedig csodás a végeredmény. 2 hétig tart, úgy hogy csak a fényéből veszít picit. Érdemes kipróbálni. (She's a bad Muffuletta a kedvencem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Vica75

2016. szeptember 10.

A sima infinte shinehoz írtam a véleményem, de ilyenem van, így át is másolom szó szerint.

Ez egy fos. Se nem fényes, se nem tartós, ellenben drága. Az állaga túl sűrű. Az 500 forintos Moyra, vagy bármi tartósabb, jobb ettől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 10.