OPI

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2012. július 13.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Eltávolítja az elhalt részeket és ápol.

nyinails

2016. március 11.

Bár elolvastam volna a kommenteket itt... semmit nem ér. Kb két óra múlva a körömvégen cefetekben vált le (remélem a lakk, nem pedig a köröm is vele...). Nyilván a körmömön nem javított, majd meglátjuk, ront-e...
Alaplakknak használom most, meglátom, hogy úgy meddig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Alaplakknak használom most, meglátom, hogy úgy meddig tart.

Kitti86

2014. július 21.

Nálam sajnos abszolút pénz kidobás kategória :( Nem olvastam utána mielőtt megvettem, de gondoltam, ha a sima Nail Envyt annyian dicsérik, ez sem lehet rossz. Hát nagyot tévedtem...a körmeim még jobban töredeznek (szétválnak rétegekbe), mint korábban, és alaplakként is használhatatlan. Egy nap után leválik lakkal együtt, és csúnyán kopik a körömvégeken. Nézegettem róla külföldi oldalakon véleményeket és a nagyobb részük szintén negatív, sokan írták, hogy többet ártott, mint használt. Én is így jártam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Lyah

2012. július 13.

Nekem ez tette rendbe a körmöm többek között a műköröm-balhé után, és nem színezte el. Nem tudom, hogy azért, mert csak két-három hétig használtam, de akkor is jó tapasztalatom volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

orchidea8627

2012. július 10.

Egy vagyont költöttem rá, reméltem hogy mivel egy OPI körömerősítőről beszélünk valóban használni fog. Az eladó tanácsára vettem meg ezt a változatot, ugyanis hámlós felületű, gyenge körmeim vannak. Egy hónapja használom, nem láttam semmilyen változást a körmeim ugyúgy szétválnak, szárazak, gyengék. Gyorsan szárad, szép fényesre. Viszont! A lakknak alapból van egy nagyon átlátszó sárgás-narancsos színe ami olyan szörnyűen elszínezi a körmöket, hogy nem akartam hinni a szememnek. Minek tesznek egy átlátszó lakkba olyan színpigmentet ami elszínezi a körmöket??? Világ életemben gyengék voltak a körmeim, de legalább szép fehéres-rózsaszínesek voltak, most viszont jól besárgultak, nem győzöm sikálni őket. Gondolom jól beszívta ezt a színanyagot a köröm. :S:S:S
Nem ezt a változatot kellett volna megvennem, van még egy csomó fajta, azok közül egyik sem ilyen színes hanem átlátszó, azokból kellett volna választanom. Ahhoz viszont túl drága hogy tovább kísérletezzek velük, úgyhogy most szerencsét próbálok a Flormar körömerősítőkkel.
Talán majd még megpróbálkozok vele úgy is hogy egy másik körömerősítő alaplakkra kenem, hátha úgy nem színezi el a körmeimet, kidobni sajnálnám, ahhoz túl drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.