Optima

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. június 29.

Kategória:   Samponok

Az aloe vera sampon táplálja, gyengéden nyugtatja a fejbőrt, egészségessé, erőssé, fényessé varázsolja a hajat.

Normál és gyakori használatra, ALOE VERA sampon gyógynövényekkel. Táplálja és finoman nyugtatja a fejbőrt.

Felesleges adalékanyagokat, SLS-t, parabént, illatanyagokat, festékeket nem tartalmaz.

Összetevők: 100% aloe gél az Aloe vera Barbadensis növény levelének belső részéből, kamilla, csodamogyoró, levendula és más növényi kivonatok.