Optima

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. június 29.

Ár:   2090 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Optima AloeDent Triple Action Q10 fogkrém tisztítja a fogakat, friss leheletet biztosít, miközben védi a fogakat a lepedékek, fogszuvasodás, fogkő ellen. Természetes védelmet nyújt a rossz lehelet, fogszuvasodás, fogkő, lepedék ellen.

SLS (nátrium-lauril-szulfát)- és fluormentes.

Hatóanyagok: Aloe Vera gél – megnyugtatja az ínyeket, peppermint és mentol – természetes íz, koenzim Q10 -egészséges fogínyért, teafaolaj – természetes antiszeptikus hatás, kitozán – antibakteriális hatás, szilika – természetes fehérségért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia