Optima

Ár:   2970 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. június 29.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes kristály permet, amely segíthet megszüntetni a kellemetlen test- vagy akár lábszagot. Megszünteti a baktériumok okozta kellemetlen szagokat egyedi hatásánál fogva. Láthatatlan, egész napos védelmet biztosít. Nem hagy ragadós, zsíros fehér foltot a ruhán, nem zárja el a pórusokat.

Természetes ásványi sókból (Ammonium Alum), természetes kristály permet. Hipoallergén.

Illatanyag-, szükségtelen adalékanyagoktól-, alumínium-klórhidrát- és alumínium-cirkónium vegyületektől mentes. Nem tesztelték állatokon. Környezetbarát, 100%-ban természetes kristályokból készült. Angol minőség.

A flakon újratölthető vízzel, egészen addig használható, amíg kristály darabok vannak az alján. A pumpa elzáródása esetén, tiszta vízzel történő átmosása után tovább használható.